Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

BabyBjörn Baby Carrier Active кенгуру

Номер объявления: 2251190

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

BabyBjörn Baby Carrier Active кенгуру

Цена
70 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
24.03.2013 17:57
Местонахождение
Pärnu

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Akstiivseks igapäeva eluks


BabyBjörni Baby Carrier Active kõhukott on vastupidav ja ideaalne aktiivsetele vanematele, kes soovivad oma last kanda pikema perioodi vältel. Kõhukotti on tugevdatud reguleeritava seljatoega, mis pakub mugavat stabiilsust alaseljale ning vähendab õlgadele minevat jõudu. Nagu kõikide BabyBjörni kõhukottidega, nii ka selle puhul on tehtud pidevat koostööd arstidest ekspertidega, et kõhukott sobiks vastsündinutele.


Pakub seljale toetust


Selgrootugi on individuaalselt reguleeritav ja pakub seljale optimaalset tuge. Seljatugi ja laiad rihmad töötavad koos, et pakkuda maksimaalset kandmismugavust ja vähendada survet.


Lapsele ergonoomiline


Kõhukotil on ergoniimiline disain, mis maksimaalset tuge sinu lapse peale, seljale ja puusadele alats sünnist. Reguleeritava peatoe saab lapse kasvades alla voltida, kui laps suudab juba ise oma pead hoida.


Turvaline ja kasutajasõbralik


Kõhukott on disainitud nii, et sa saaksid oma last turvaliselt ja enda lähedal kanda ning samal ajal on seda väga lihtne kasutada. Kõhukott on kerge endale peale panna ja eemaldada ning seda on lihtne reguleerida eest. Esioas saab täielikult eemaldada, nii et sa ei pea oma magavat last äratama, kui tahad kõhukotti ära võtta.