Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Ford Taunus

Номер объявления: 2304894

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Ford Taunus

Цена
1 400 €
Не содержит НДС 20%
Возможен торг
Добавлено
13.04.2013 16:28
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 30.21

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель:

Описание

Auto on komplektne. 
Kõik jupid on välja vahetatud, liivapritsitatud. Tehtud on kõik keretööd (uued tagumised tiivakaared mõlemal pool, uued küljekarbid, uus esi –ja tagapõll, uus esipaneeli keskmine osa, põhjaplaadid jne.), kogu kere on olnud tööde tegemise ajal spetsiaalse puki vahel, kus saab seda täisringi ulatuses pöörata ja selle tulemusena olen pääsenud igale poole ligi ning saanud haljasmetallini puhastada, roostesed kohad välja lõigata ja asendada uute tükkidega. 

Kogu kere on käinud liivapritsis ning seejärel sai peale pandud happekrunt, täitevkrunt ja alusvärv (kõik Spiece Heckeri tooted), auto kere on vajalikeks pahteldustöödeks ette valmistatud. 
Samuti on täiesti juppideks võetud esi –ja tagasild, mis käinud liivapritsis, saanud peale krundi ja värvi. Sildadel on kõik kuluosad vahetatud uute vastu. 

Liivapritsist, kruntimisest ja värvimisest käis läbi ka kardaan ja väga paljud väiksemad jupid. 
Istmetena olemas Opel Calibra istmed (väga heas seisukorras). 

Mootorina on plaanitud karburaatoriga 2,8L V6. Olemas on kaks mootori toorikut, milledest saab ühe komplektse mootori kokku tõsta. Sidurikorv ja 5-käiguline manuaalne käigukast. 

Kaasa saab valuveljed ja seal peal olnud rehvid. Täiesti uus bensiinipaak, uus käsipiduritrossi süsteem, uus signaalpasun, uus esivõre, uus siduri survelaager, puitrool jne. 

Kokkuvõtteks-kõik kerest eraldi olevad on taastatud ja uued ostetud ning see, kes selle projekti üle peaks võtma, peab arvestama enne sõitma saamist järgnevate töödega: 
1) Keretööd lõpetada (pahteldamine, lõplik värvimine vastavalt soovile) 
2) Kapotid ja uksed liivapritsi ja ära kruntida/värvida. 
3) Kahest mootorist üks kokku panna. Mootori plokk on kap. remonditud. Kaasa tuleb ka vana väljalaskesüsteem 
4) Salong vastavalt enda maitsele kujundada 

Rohkem infot: http://www.fordtaunus.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=495 

Küsimuste korral palun ühendust võtta!

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.