Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

I´Coo Peak Air коляска-трансформер 0-3л. 2in1

Номер объявления: 2305221

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

I´Coo Peak Air коляска-трансформер 0-3л. 2in1

Цена
220 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
13.04.2013 18:12
Местонахождение
Muuga/Lasnamäe(Tallinn)

Информация о пользователе

irinagross

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Saadan ka kulleriga üle Eesti 8.30 eur sulle ukse juurde, lähimasse postkontorisse odavam.

küsi rohkem pilte - annan viiteid, tegin väga detailseid pilte aga siia ei mahu.

Müüa keeravate (ja fikseerivate) esiratastega vanker-käru lastele 0-3a. Sobib nii talveks kui suveks ja sobib igale maastikule. Meil oli kontrollitud nii linnas kui maal. Mul on suur vankrite kogemus ja see mudel jäi meie lemmikuks, sest nendest kõigist on just temal pareim ja ka reguleeritava jäikusega ammortisatsioon. vanker liigub pehmelt ja manööverdavalt.
Vanker igati terve. Kõik toimib ilusti, aga olemas mõned väiksemad defektid: mõned kriimud raamil ja ratastel, veits pragune kileaken (aga seal on ka võrgukiht, et siis ei ole see kile väga oluline ja võib üldse eemaldada. tehtud pilt), jalatoe kunstnaha ääred veits rohkem kulunud, aga kasutamist ei sega. Muidu igati korralik ja šeff vanker. katsusin teha palju pilte.

Vankril kaks sõidusuunda (ümberpaigutatav isteosa). Käib kompaktselt kokku, nii isteosaga koos kui ka eraldi. Rattad ühe liigutusega eelamdatavad. Katted mahavõetavad ja pestavad. Seljatoel mitu asendit. Jalakatel mitu asendit. Turvakaarel mitu asendit ja see on eemaldatav. Katus eemaldatav. Kaasa tuleb kookon-transformer ning jalakate. Kookon on muudetav soojakotiks (olemas ka avad turvarihmadele), kõvendused eemaldatavad. Olemas terved 5-punkti turvarihmad. Ammortisatsiooni jäikust annab reguleerida. Tugev kaubakorv.

Asub Muugal, võin tuua Tallinna Lasnamäele

Похожие объявления