Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Дружелюбный молодой кот

Номер объявления: 2315978

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Дружелюбный молодой кот

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
17.04.2013 15:55
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Отправить сообщение

Ropka on noor kassipoiss, kes on pärit Tartust ning kes on supersõbralik.
Täiesti kompleksivaba kass - kuigi ta on nii õbluke ja peene kondiga, ei karda ta kedagi ega midagi ja pigem kompenseerib oma looduse poolt antud väikest kasvu erakordse pealehakkamise ja energilisusega. Ropka on näide sellest, kuidas ka füüsiliselt väike ja silmapaistmatu võib ainult oma vaimsete võimete ja omaduste poolest saada tõeliseks liidriks ja karja juhiks :). Ta on nii peenike, aga oskab kaklemata ja tülitsemata läbi saada Turvakodu teiste kassidega, kõik respekteerivad teda ja kui Muri (Muri) on praegu Turvakodu peaminister, siis Ropka on peaministri ametissemääraja, president, riigi lemmiksaatejuht ja suurim meedistaar kõik ühes.
Ropka ei võõrasta, tuleb istub inimeste juurde maha ega taha ära minna. Nurrumootoriga on kõik korras ja visatakse isegi põrandale pikali ja nõutakse sügamist.
Nina peal on Ropkal meeldejääv ilumärk - must laik. Tal on ilmekas nägu ja karismaatiline, meeldejääv olemus - kõikidele Turvakodu külastajatele on Ropka hiljem alati esimesena meenunud - "Aa, tema oli see musta sünnimärgiga kass, kellele ma pai tegin..."
Pai tehakse Ropkale küll, sest Ropka tuleb ise inimesega juttu ajama ja küsib pai, aga koju ei ole teda veel keegi viinud. Millest on kahju, sest Ropka on nii eriline tegelane, et tal oleks igale kodule pakkuda rohkem kui seda keegi ettegi suudab kujutada. Ropka ei ole mitte ainult lõbus ja huvitav kass, aga ka hea kass - õde Manni ja vend Mikut kaitseb ja hoiab ta väga, mis siis, et ise on mõlemast peajagu väiksem ja kõhnem :).

Ropka on saanud parasiidikuurid, vaktsineeritud, kastreeritud ja kiibitud

Похожие объявления