Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Кошка Rulle

Номер объявления: 2316006

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Кошка Rulle

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
17.04.2013 16:07
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Отправить сообщение

Rulle on selle ilusa paksu ja kavala kassipoisi nimi. Ta on sinine nagu sinivaal ja peaaegu sama suur ka. kaalub kindlasti mitu kilo rohkem kui kassid keskmiselt, aga mitte selle pärast, et tal oleks suur kõht ja palju pekki, aga no Rulleke on meil suure kondiga. Ja tiheda karvaga. Ja võibolla ka veidi paksuvõitu. Aga eelkõige ikka suure kondiga.
Rulle on pärit ühe kassitädi juurest, kus ta elas karja teiste kassidega väikses toakeses. Nüüd saime ta tuua Turvakodusse ja Rulle naudib suuremat liikumispinda VÄGA! Esialgu ta hoidis madalat profiili ja püsis oma pesas. Pai lasi teha ja nurru lõi, aga suurt energiat üles ei näidanud. Kuid kui Rulle veidi harjus ja nägi, et "OHOO, KUI PALJU RUUMI!", hakkas ta tasapisi rohkem ringi liikuma. Suur ringituuseldaja ta siiski ei ole - Rulle on nagu peene läikiva halli ülikonna ja kvaliteetse valge särgiga ärimees, kes istub rahuolevalt, jalad laual, vaatleb kõhukest ja silub mõnuga vuntsi. Ta oskab elu nautida, peab lugu heast toidust ja maiuspaladest ning hindab tähelepanuavaldusi.
Hingelt on Rulle tegelikult väga õrnake ja leebe. Rulle on näiteks üks vähestest kassidest, kes oskavad nutta - kui ta arsti juures käis ja endal kulmu vastu transpordikasti rulli lõi (siis ta oli mõnda aega rullis kulmuga Rulle), olid Rullel tõelised pisarad silmis - nii õnnetu oli ta oma rullis kulmuga! Suur, aga õrn. Ja ega ta tegelikult palju ruumi võtagi. Süles teeb ta ennast ikka väga väikseks keraks, lausa kassipojaks. Väikseks sinivaal-kassipojaks :).

Rulle toodi Turvakodusse kaheksandal märtsil 2013 - naistepäeval. Kas just sellepärast, aga kõikide naistega sobib ta ka väga hästi - ta on suur, tugev, mõistev ja pehme, kuid tal on ka hell hing ja ta ei karda oma tundeid välja näidata. Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja täiesti koduvalmis. Ootamas

Похожие объявления