Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Кошка

Номер объявления: 2316069

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Кошка

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
17.04.2013 16:41
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Отправить сообщение

Nurri leiti ühe tehase territooriumilt. Ta oli väike kohev ülisõbralik sülelembene kiisuke, tõenäoliselt endine kodukass, kes kohe oma nime ausalt välja teenis. Nurri oli turvakoduski leplik, püüdis ikka toimetavatelt vabatahtlikelt oma painoosi välja nuruda, mängis ja lasi nurrulaulu. Nõnda üsna mõnda aega.
Ühel hetkel hakkas Nurri aga muutuma. Talle hakkas tunduma, et teiste kasside kõrvalt on päris keeruline oma painormi täis saada. Ning puuduvat tähelepanu ja rõõmsameelsust hakkas ta kompenseerima toiduga. Nõnda saigi Nurrist ajapikku Lõrr. Kogukas kassipreili, kes lõrisedes söögikausi poole kappab, et pärast enda portsu sisseahmimist jõuda veel midagi ka kaaslaste kausist napsata. Viimastel nädalatel aga ei tundu Nurri enam isegi kunagisi maiuspalasid - paisid - eriti hindavat. Võimalik, et ta peab neil päevil paisid juba silmakirjalikkuseks.
Sellist muutumist on valus näha. Nurri ju ei aima, et iga päev mõtlevad tema peale paljud inimesed ja tegelevad teiste hulgas ka temale päriskodu otsimisega. Tema ju kahjuks ei oska arvutada, et turvakodu kasside liikuvus on päris suur ja seega on suur ka tema võimalus endale peagi hea ja vääriline kodu leida. Kodu, kus on tema üks ja ainus väljamõõdetud portsjonitega toidukauss. Kodu, kus on hingesoojad paikäed alati saadaval. Kodu, kus nurinast saab jälle nurr ja Nurrist pisike rõõmsameelne kassitirts.
Nurri toodi Turvakodusse just enne Jõule - 21.12.2012
Kui Sina oled see kodu, kirjuta meile