Эстония

Скидки !

Раздел объявления: > >

Steelseries 5HV2 gaming наушники с микрофоном

Номер объявления: 2319450

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Steelseries 5HV2 gaming наушники с микрофоном

Цена
45 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
18.04.2013 19:46
Местонахождение
Koeru

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

 

Tervitus!

Kuna on seisma jäänud sellised kõrvaklapid nagu pealkirjas nimetatud, siis pole mul nendega enam midagi teha ning sooviksin maha müüa. Kõrvaklapid on tõesti head ning olen rahul, niipalju kui ise kasutanud olen. Kuna ma neid eriti ei kasuta, siis ei näe ka enam vajadust nende hoidmiseks. Aga selle minupoolsed plussid on siis:


MUU JAMA:

Siin all siis tooksin välja garantii. Garantiiga on selline jama, et kuna sain asja 2012. aasta jõuludel jõulukingiks, siis garantii kohta ei oska midagi öelda. Samas aga võin vanduda, et töötavad laitmatult ning mingeid probleeme ei esine. Igaksjuhuks siis võin visata käimamineku garantii. Toote kohta saate ka siit muidugi veel infi:
http://steelseries.com/products/audio/steelseries-5hv2 . Eesti poodides on müüa näiteks siin: http://www.euronics.ee/t/41641/Korvaklapid/korvaklapid-mikrofoniga-5h-v2-steelseries/61000 . Lisa pilte saate https://www.google.ee/ st ning ka pisut saate alt. Muidugi võite julgelt küsida ja värki.


HIND:

Kuna asi on suhteliselt uus ning poes maksab 79 € ja müügiga väga ei kiirusta.

TRANSPORT:

Trasnpordiga selline asi, et saaksin saata Eesti Postiga. Ostja maksaks postikulud muidugi. Kui aga ostja asub Järvamaal, siis vast saab ka teistmoodi. Aga vajadusel saab ka SmartPostiga, aga ei tea, kuna linna satun ning see võib võtta oodatust kauem aega.