Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Люлбка akta graco

Номер объявления: 2322093

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Люлбка akta graco

Цена
60 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
19.04.2013 18:49
Местонахождение
Viljandi, Viljandimaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

 

Küsige kindlasti ka lisa pilte :)

AKTA GRACO turvahäll koos autoalusega (0-13kg) 60€ TINGI puhas ja hästi hoitud , plastikul on näha ainult kasutamis kriime muidu on väga korralik . Vastan hea meelega lisa küsimustele . :)

Logico S on eriti mahukas turvahäll. Selles mahub laps reisima pika-aegselt turvaliselt seljaga sõidusuunas. Eriline paigutusalus teeb kasutamise äärmiselt kergeks ja mugavaks. Paigutus koos alusega auto 2- või 3-punktivööga, ilma aluseta auto 3-punktivööga. Paigutusalusel on reguleerimine, mis kindlustab hea asendi hällile ka eri mudelite autode istmetele. Põhivarustusena on lapse turvalisust ja mugavust lisav päikesesirm, tugipadjad vastsündinu jaoks, vööpolsterdus ja eriti kõrged külgkaitsed. Turvahälli võib kinnitada Graco jalutusikärule, siis see moodustab osa Graco Travel System`i. Vanusele 0-12 kuud, lapsele kaaluga 0-13 kg.

Akta Graco turvahällid koosnevad kahest osast. Eriline alus kinnitatakse autosse ainult üks kord ja seejärel häll lukustub sellele tugeva ja kergestikäsitsetava kiirlukuga – on turvaline ja kiire. Istme turvalisust lisab tugijalg, mis auto avariiolukorra puhul suunab lapse suunas tuleva löögijõu auto põrandale. Laps tunneb ennast istmel hästi, kuna paigutusturvavöö ei ole üle tema, nagu on traditsioonilistel turvahällidel.
OMADUSED:
Eriline reguleeritav kinnitusalus - Sobib kinnitada mitmesuguste autode istmetele - Paigutus koos alusega auto 2- või 3-punkti turvavööga - Ilma aluseta 3-punkti turvavööga - Näidik, millest saab kontrollida turvahälli õiget asendit - Kiik-jalased - Põhivarustusena päikesesirm, tugipadjad vastsündinule, vööpolsterdus - Ergonoomiliselt kujundatud kandesang - Eriti kõrged külgpõrkekaitsed - Lapsel 5-punkti turvavöö - Annab lapsele parema lebamisasendi - Saab kinnitada Graco jalutuskärule - Äravõetav pestav pealiskate - Lapse kaalule 0-13 kg (vanus 0-12 kuud).