Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Свадебное платье

Номер объявления: 2340270

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Свадебное платье

Цена
300 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
26.04.2013 11:42
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

truthful

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Otsustasin imeilusa pulmakleidi maha müüa, kuna kurb on seda kasutuna kapis vaadata. Mälestus küll, kuid ehk suudab see veel mõne kauni pruudi õnnelikuks teha! Kleit on ostetud 2012 aasta Juulis Maria Rosi wedding boutiqueśt. Hind kujunes koos paranduste ja lisadega 500 € kanti. Kleidiga kaasa annan alusseeliku, millel esineb iluvigu - 2 auku. Ostsin selle soodushinnaga samast salongist, kuna alusseelik jääb peitu, siis mina ei näinud sel probleemi. 
Kleidi juurde annan soovi korral kaasa ka maani ulatuva ühe kihilise loori. Lisaks veel ehted, kõrvarõngad ja kee, kui on soovi.

Kleit vastab suurusele S-M. Ise olen 34 suurus ja kleidi korseti osa tuli maximaalselt pingutada, et vaba ruumi seal jagub. Kleit peaks sobima pikkusele 163 + 7 cm kontsad. Kleiti saab väga lihtsalt ka lühemaks teha. 

Kleidil esineb ainukene viga, alumine kanga äär on täkkeid täis, nagu kassiküüned oleksid läbi käinud. Olen käinud õmbleja juures uurimas, kuidas annaks parandada. On kaks varianti, kas teha lühemaks või pikemaks. Lühema variandi puhul kaob see osa ära, seda on kuskil 2cm. Kui pikemaks teha, siis tuleks leida sama värvi kangas ja selle annab edukalt külge õmmelda.

Kleit on värvuselt loodusvalge.
Kleidi hind kuulub tingimisele ja makseosas annab ka mängida.

Edu unelmate kleidi otsinguil! :)