Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Спортивный тренажер Vibroplate

Номер объявления: 2352414

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Спортивный тренажер Vibroplate

Цена
100 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
01.05.2013 10:22
Местонахождение
Pärnu

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

VibroPlate on mitmeotstarbeline spordiseade, mis mõjub Teile järgmiselt – tugevdab südame-veresoonkonda, treenib lihaseid, põletab kaloreid

VibroPlate on mitmeotstarbeline spordiseade mis mõjub Teile järgmiselt – tugevdab südame-veresoonkonda, treenib lihaseid, põletab kaloreid jne.

VibroPlate on mitmeotstarbeline spordiseade, mis mõjutab Teid järgmiselt – tugevdab südame veresoonkonda, treenib lihaseid, põletab kaloreid, suurendab paindlikkust ning pakub rahustavat massaaži. Ja kõike seda ühes kompaktses koduses spordiseadmes!

VibroPlate toodab kõrgsageduslikku vibratsiooni, mis tugevdab Teie lihaseid ning aitab kiiremini kaalu langetada. See on suurepärane lisa Teie kodusele jõusaalile, näiteks rahustab see lihaseid peale treeningut või hoopis soojendab neid enne treenima asumist.

Muudetav vibratsioonikiirus stimuleerib Teie lihaseid kokkutõmbuma ja samas ka lõdvestuma, mis lühendab oluliselt treeningu pikkust võrreldes tavalise treeninguga. Treenimine VibroPlate peal parandab vereringlust, suurendab paindlikkust, suurendab liikumisraadiust, vähendab tselluliiti, suurendab luude tihedust ning vähendab lihaste ja liigeste valulikkust.

VibroPlate masina juhtimine on tehtud väga kergeks – sellel on oma taimer ning 10 erinevat vibratsioonitaset. See teeb treeningu eriti mitmekesiseks ning sobilikuks nii algajatele kui ka edasijõudnud kasutajatele.  Ostetud topshopist aga ise ei kasuta. Sarnane proelixiga rotseduuridega.