Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Самолёт на управляющим пульте AXN Floater-Jet PNF

Номер объявления: 2404302

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Самолёт на управляющим пульте AXN Floater-Jet PNF

Цена
73 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
23.05.2013 23:21
Местонахождение
Võru, Võrumaa

Информация о пользователе

abc9

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Tiivaulatus: 1290mm
Pikkus: 860mm
Mootor: brushless 2100Kv. propeller: 5x5 tolli
ESC: 20A
Servod: 4 x 9g

Oma hinna kohta parim treener ehk esimene lennuk. Heade omaduste tõttu rallivad AXN-ga tihti ka kogenud piloodid väga lõbusalt. Niiet oskuste paranedes see kapiotsa seisma ei jää nagu tavaline vana-kooli ülatiivaline treener.
Ülimalt lihtne juhtida. Oskab kiirelt kihutada või aeglaselt hõljuda. Tõusvate õhuvooludega võimalik ka tunniajane lend.
Mootor turvaliselt taga mis tähendab, et propellereid ei kulu ja nina lihtne liimida kui raskem mats juhtub. Kere on korralik EPO lennukivaht mis on tugev aga paugu korral elastne. Nina katki sõitmiseks peab omajagu vaeva nägema.
AXN on maailmas väga levinud mudel kuna selles suuruses tagamootoriga lennukitest ta parim valik. Üsna lihtne hiljem müüa kui vaja. Ümarad tiivaotsad aitavad kaasa stabiilsusele ja hoiavad lennukit hor-asendis. Sobib hästi kaameraga filmimiseks (juurde pakkuda mini-kaamerad al.15€).
Tugev EPO vahust sileda pinnaga kere on väga vastupidav matsudele. Kannab edukalt ka suurt akut millega saab pika lennuaja (30 min).
Video: http://www.youtube.com/watch?v=Vtc9ijQC1zQ

Tehnika on kõik paigas. Kaasaegne harjavaba mootor on vaiksem, annab rohkem jõudu ja pikema lennuaja. Orig servod ja ESC pole küll teab mis eluaegsed aga rikke korral on asendus üliodav. Varuosadest rääkides: näiteks originaalist korralikum servo 3€ (lennukil on neid 4tk). Asjalikum ESC (mootori juhtregulaator) vaid 9€. See ongi kogu elektroonika, midagi keerulist pole. Samuti kereosad eraldi saadaval (tiivad,kõrgustiib,tüür,kere,kabiin).

See on lennuvalmis mudel, kokku panekuks vaid pisiasjad timmida ja sabatiivad liimida. Peatiib käib transpordiks lahti. Õhku saamiseks juurde vaja vaid raadiot ja akut. Saan pakkuda kõike mis juurde vaja (uued):
Lihtne 4ch raadiosüsteem 37€ http://fotki.com/markoklubi/rcraadio/hk-t4a-4ch/
Suur 2200mAh Li-Po aku 13€ http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/catalog/T2200-3-25(1).jpg
Universaalne digitaalne hobilaadija 22€ http://public.fotki.com/markoklubi/laadijad/b6/

Kui endal ühtegi neist pole siis lennuvalmis täiskomplekt oleks: Lennuk + 4ch raadio + 2200mAh 3s Lipo aku kokku 125€.
Vajadusel juurde laadija 22€ ja võib mudelismiga alustada. Järgmine masin ligi võtta jne. Siis on juba endal pult, aku ja laadija olemas.

Asjad Eestis kohal, uues ja pakendis. Saadan üle Eesti 3€ (Eesti post / Post24 / Smartpost / Cargo)

53451682 / kiri.marko@gmail.com

Olemas veel lai valik lennumasinaid: http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=7046&highlight=
Ja palju muud mudelihobi kraami, võib alati küsida.

NB: Tegu pole mänguasjadega. Lendamine vajab oskusi ja teadmisi mis tulevad aja jooksul. Alaga alustamiseks soovitan uurida foorumit: www.forum.pistik.com