Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Ford Sierra

Номер объявления: 2408570

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Ford Sierra

Цена
449 €
Не содержит НДС 20%
Возможен торг
Тип кузова
Купе/спортивный
Регистрация
03.2014
Добавлено
25.05.2013 23:56
Местонахождение
Narva

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 9.69

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель: Ford Sierra

Описание

müüja fort siera seesamune mis piltil kui on huvi siis kiriuta mina postkasti ja lepime koku aja kuna äri teep, minul on praegu töötu ja vaba 24/7 nii et äri saab kokku aeg teha. Praegust on nagu näha proiektikas, aga saab väga hea masin teha. Olen varem seda sorti masin teinud opel ascoonast ja väga hea tuleb. Kui olla hingega masina küljel siis on masin hea tulema, peab vaid tahtmisd olema, nii et kui äri teeb siis luban et saab masinast asjja kui ise soovide väga head masin teha. Mina suhtlen Eesti ja Vene Keel hästi, Inglise Keel saan ka aru nii, et no problem. Saksa ja Soome Keel on kehv aga saab räägitud vajadus. Kui vaja võin teha uus pildit, mootor on väga hea all, natuke võimsam seeria oma, ford siera coswort alt.
EI TINGID SEST VÄGA HEA MASINAGA TEGU, UV JA KINDLUSDUS PUDUB AGA SEE ON PÕLURALLIMASIN NII ET POLE VAJAKI ?? SAAN ETTEMAGSU KORALL TRANSPORTIDA ÜLE MANDRI JA KA ÜLE VENE PIIRI SEST MUL ON VIISA OLEMAS!!

TOONGLAAS ENAM PUUDUB SEST VAHETASIN KLAASIT VÄLJA, NAABRIMEES LÕI KLAASIT SISSE SEST EI MAKSNUD VÕLGA ÄRA ÕIGE AEG!!!

EDIT: KLAASIT ON JÄLLE SISSE LÖÖDUT

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.