Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Молодая Foxy кошка

Номер объявления: 2421843

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Молодая Foxy кошка

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
31.05.2013 15:15
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Отправить сообщение

NOOR MÄNGUHIMULINE STERILISEERITUD JA VAKTSINEERITUD KASSITÜDRUK OTSIB KIIRESTI KODU, KUNA KIISU PRAEGUNE HOIUKODU SÕIDAB ÄRA JA KIISUT EI OLE KUHUGI PANNA.
Foxy on noor mänguhimuline kassitüdruk, kellel on kohev kasukas ja saba meenutavad rebase uhket kasukat. Foxy ei ole näojoontelt küll nii peenikese ja pika koonuga, kuid sellest hoolimata võib Foxyt võrrelda rebasega. Tema kasuka sees viskab nii vilksamisi ka oranzikat-punast tooni ning ta on sama aktiivne, mängihimuline ja põnevust otsiv nagu rebane.

Foxy veedaks meeleldi oma päevad mööda pererahva kodu ringi hullates ja möllates. Foxy jookseb ühest toa otsast teise, võttes kurve ja galloppe julgesti ning hirmu mitte tundmata. Hopp-hopp-hopp ja Foxy on toa teises otsas. Kassitüdrukule meeldib lisada põnevuse noote oma igapäevastesse toimetustesse sellega, et kaevab-uuristab mänguhoos patjade-tekkide sees ning peidab sinna varandust. Varandus Foxy meelest on igasugused vedelema jäetud pererahva nipsasjakesed nagu juuksekummid, sokikesed ja kui peiduurkasse mahub siis ka üks mummuline punaste südametega perenaise suss. Foxy kaevub ja uuristab teki all, patjade sügavustes - seal, kus ta arvab, et võiks varandusel hea asukoht olla.

Foxy on täiesti kompleksivaba kass, kellel ei ole mingi probleem peaga vastu ükskõik mida poksida ja näidata oma sõprust ja armastust. Eriti meeldib Foxyle peaga poksida ja nurruda laste seltskonnas. Lapsed on ju nii põnevad, kes uuristavad ja teevad kaevetöid koos Foxyga. Uurimis-uuristamis ja kaevetööde kõrvalt peab ka puhkama ning selleks valib Foxy ilma pikemata mõtlemata ikka ja loomulikult pererahva voodi.

Foxy on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrje.

Kui Sinu süda igatseb ühte rebase karva uuristavat kassitüdrukut, siis võta kindlasti meiega ühendust ja paku Foxyle kodu.

info@kassideturvakodu.ee; 56627044

Похожие объявления