Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Nikon s9300 16-MPix 18X Zoom

Номер объявления: 2425445

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Nikon s9300 16-MPix 18X Zoom

Цена
149 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
02.06.2013 20:37
Местонахождение
Elva, Tartumaa

Информация о пользователе

Valguskera (3)

100% положительных отзывов

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Vaatama saab tulla Elva, vahepeal satun ka Tartu.

Kuna kõik on komplektne ja kuskilt värvi maas pole, displei kriimuvaba siis sobilik ka kingituseks (pole aru saada, et teise ringi masin)

Emt-s hind 339 €​


Väga hästi hoitud hõbedane s9300. Taga ekraani peal kriimud puuduvad. Väga hea pildi kvalideediga 16-megapiksline CMOS sensor ja super 18x optilise zoomiga. Sisse on ehitatud GPS süsteem ja digitaalne kompass. Saab teha ka 3D fotosid mida hiljem huvitav vastavate prillidega vaadata. Video lindistus onFull HD. Kaal on 215 gGarantii olemas.
 

Olemas karp koos hunnikute paberitega, telekajuhe, usb kaabel seina laadia, käepael, kõik nagu poest ostes. Kõik mis pildil kaada!
 

----------------------------
Mõned andmed veel aparaadist...

Õhuke supersuum: NIKKORi 18-kordse optilise suumiga ED-klaasist elemendiga lainurkobjektiiviga (25–450 mm) õhuke kaamera tagab teravad ja täpsed võtted olenemata pildistamiskaugusest.

Taustavalgusega 16-megapiksline CMOS-andur: ülitundlik pildiandur, kus iga piksel võtab vastu rohkem valgust, töötab koos EXPEED C2-protsessoriga, et anda edasi selgeid kaadreid igas valguses.

Objektiivi nihke stabiliseerimine (VR): tänu Nikoni automaatsele stabiliseerimise tehnoloogiale, mis kompenseerib kaamera reaalajas rappumist, saate jäädvustada stabiilseid fotosid ja videoid.

Täiskõrglahutusega (1080p) videote salvestamine: liikumise ja stereoheli jäädvustamine kerge vaevaga. video salvestusnupu abil on lihtne filmimist alustada.

7,5 cm (3,0 tolli) 921 000-punktine LCD-ekraan: Nikoni selgete värvidega kuva tehnoloogiaga suur ekraan tagab teravad kontrastid ja selge vaatamise isegi eredas päikesevalguses või väheses valguses.

Sisseehitatud globaalne asukoha määramise süsteem (GPS): saate salvestada pildi andmetesse (Exif) geosiltidena pildi tegemise täpse asukoha (laius- ja pikkuskraad) või kasutada GPS-i teekonna jälgimiseks, kui te pilte ei tee.

 

Täiustatud videofunktsioonid: saate filmimise peatada ja seda jätkata ning kaamera loob sujuvaks taasesituseks ühe videofaili. Salvestamise ajal saate kasutada optilist suumi koos automaatse teravustamisega, samuti on võimalik iFrame'i formaadis salvestada. Kaameral on sisseehitatud HDMI-liides, millega saate kaamera otse HDTV-ga ühendada.

Automaatne HDR-režiim: jäädvustab pilte HDR-režiimis pildistades igas olukorras muljetavaldavate värvitoonide detailidega. Kaamera ühendab kaks erineva säritusega ühe katikuvabastusega tehtud kaadrit ning loob väga suure dünaamilise ulatuse ja rikkaliku värvisujuvusega pildi.

Lihtne panoraam 360°/180°: võimaldab lausteravustada vertikaalselt või horisontaalselt, et luua dünaamilisi panoraame.

3D-võtterežiim: looge 3D-pilt, mille saab taasesitada 3D-toega telerites ja arvutites.

Retušeerimismenüü: täiustage oma fotosid kaamerasiseste filtriefektidega. Sisaldab mitmesuguseid filtriefekte, sh valikuline värv, mis teisendab teie pildi ühevärviliseks ja lisab seejärel teie valitud alale värvilaigu, ning Cross Screen (tähekujuline sära), mis annab eredatele objektidele tähesäraefekti.

Pidev suure kiirusega pildistamine: jäädvustage teravaid kaadreid tegevusest. Kaamera suudab jäädvustada kuni seitse järjestikust kaadrit kiirusel kuus kaadrit sekundis.

Režiiminupp: kiire ja hõlbus juurdepääs tähtsamatele võtterežiimidele mugavalt paikneva režiiminupu abil.

19 stseenirežiimi: stseenirežiimid optimeerivad kaamera sätted automaatselt populaarsete pildistamisstiilide, efektide ja asukohtade järgi. Tehke suurepäraseid pilte, valides lihtsalt režiimi, mis sobib pildistamisolukorraga.

Kiire ja täpne automaatne teravustamine: kui soovite jäädvustada keerukaid objekte, mis ei ole kaadri keskosas, võite eriti teravate tulemuste saamiseks seadistada kaamera pildistama 99-punktise automaatse teravustamise süsteemiga.

Objekti jälgimise automaatne teravustamine: jäädvustage teravaid pilte püsimatutest objektidest. Objekti jälgimise automaatse teravustamise funktsiooniga jääb objekt teravaks isegi siis, kui see liigub.

Teisaldamine traadita ühendusega: ühildub kaartidega Eye-Fi X2 (või uuemad). Edastage digitaalfotod (JPEG-formaadis) otse oma telefoni või arvutisse ja seejärel looge ühendus Internetiga, et kasutada Nikoni fotojagamise võrguteenust my Picturetown.

Üliõhuke korpus: COOLPIX S9300, mille suurim mõõt on vaid 30,4 mm ja vähim kõigest 23 mm näitab, et on võimalik olla ülivõimekas ja õhuke samaaegselt.

EXPEED C2: Nikoni kiire ja võimas pilditöötlussüsteem tagab suure töökiiruse, parema videosalvestuse, suure tundlikkuse ja maksimaalse pildikvaliteedi.