Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

BabyBanz солнечные очки

Номер объявления: 2433382

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

BabyBanz солнечные очки

Цена за штуку
19.99 €
Количество
20 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
В течение 14 дней деньгами
Добавлено
06.06.2013 10:07
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Kahjuliku UV-kiirguse eest tuleb kaitsta silmi juba alates beebieast. Ka talvel, kui lumi on maas ja päike paistab, võib päikeseprille kandmata saada silma sarvkesta põletiku. BabyBanz on loodud arvestades Austraalia kuuma päikest. Päikeseprillid mis kaitsevad lapse silmi 100% UVA ja UVB kiirguse eest. 

BabyBanz'i päikeseprillid on kasutamiseks alates beebieast kuni lapse kaheaastaseks saamiseni. Valikus on palju raami- ja kummivärve: punane, roheline, roosa, sinine, neoonroheline, must, türkiis-aqua,,, Mugavad ja reguleeritavad krõpsuribad hoiavad päikeseprillid peas ka päris tormaka mängimise ajal. Raamid on valmistatud vastupidavast polükarbonaadist. 
Päikeseprillid sobivad pea ümbermõõdule umbes 43 - 51 cm. 

KidsBanz´i päikeseprillid on kasutamiseks alates kahest aastast kuni lapse viie aastaseks saamiseni. Valikus on palju erinevaid raami- ja kummivärve. 
Päikeseprillid sobivad pea ümbermõõdule umbes 50 - 57 cm. 

JBanz´i päikeseprillid on kasutamiseks alates neljast aastast kuni lapse kümne aastaseks saamiseni. Valikus on palju erinevaid ja huvitavaid värve ja lisaks on kaasas ka stiilne prillikott. 

Seikluslikud BabyBanzid ja KidzBanzid on uuemad mudelid. Neile on lisatud nina ja kulmu pealne varjatud ( raami värvi ) silikoonist osa mis lisab ka mugavust.