Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Audi A4 Avant 1.8T

Номер объявления: 2452910

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Audi A4 Avant 1.8T

Цена
2 000 €
Не содержит НДС 20%
Возможен торг
Добавлено
14.06.2013 22:09
Местонахождение
Harjumaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 43.15

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель:

Описание

Masin on küll aastast 1996, kuid väga hästi hoitud. Värv on särav ja korralik(leidub ka mõni väike värvikahjustus, kuid mitte midagi hullu). Veermik on täiesti vaikne ja mootor tiksub ilusti, ka turbo toimib laitmatult. 2012 aasta lõpus sai esisilla kap.remont teostatud, mis on professionaalide kätetöö. Masin on väga ökonoomne ja hea minekuga ning ilusti hooldatud. Kere ja põhi on eeskujulikus korras. Kevadel sai sisse pandud ka must nahksisu ning korralik nahahooldus tehtud. Olemas oli ka hooldusraamat, mis ununes kahjuks eelmise omaniku kätte. 
Pildid on tehtud siis, kui tagumised nahast uksepolstrid polnud veel küljes. 
Ostes hinnaga 2200 eurot, saab kaasa pildil olevad veljed koos uute rehvidega, mis läksid alla selle aasta juulis. Ostes hinnaga 2000 eurot, lähevad alla plekkveljed. On olemas ka väike tingimisvõimalus! Soovi korral võib saada kaasa ka keemilises pesus käinud heleda riidest sisu. 
Pakkuge ka vahetust, võin ka peale maksta! Vaatan üle kõik pakkumised.

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.