Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Skimboard ehk вейкборд

Номер объявления: 2455748

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Skimboard ehk вейкборд

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
16.06.2013 16:52
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Soovi korral valmistan huvilistele skimboarde. Eelmisel suvel tegin endale siis skimboardi ning töötlesin üles, läksin siis randa proovima ning sõitis väga fantastiliselt, kuigi ei olnud eriti hea koht sõiduks, siis pikemad libisemised olid umbes 15-20 meetrit. Skimboard vajab hästi madalat vett, umbes 1-3 sentimeetrit liivast, siis tuleb kõige parem liug ning kui on ka pikk riba. Valmistan spetsiaalsest vineerist ning hinna ja kvaliteedi suhe on timmis. Kellele pakub huvi, siis küsige lisa, hinna lepime kokku, kellel soovi, ka inimese pikkus mängib laua suuruses rolli. Lihvin, värvin, lakin ning painutan lauda , et ninad oleks üleval, muidu kui laud sirge võib väga halvasti saada sõita. Igatahes, kes soovib siis private message ning alustan tööd.

Ise saab peale valida värvidest täiesti omal valikul disaini! Lisasin piltidesse ka kaks enda tehtud tööd näidiseks. Käisin seda ka katsetamas rannas, ning sõitis jube mõnsalt. Võtke ühendust  ning lepime hinnas kokku. Hind on VÄGA SOODNE.


Väike tutvustav video, ning kui leiate soodsa ilma ja sellise koha, siis saab skimboardiga vägagi uskumatu liu. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gzhzphZ2NpY