Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Jõgeva, Allika 31 дом

Номер объявления: 2456379

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Jõgeva, Allika 31 дом

Цена
100 000 €
Не содержит НДС 20%
Возможен торг
Добавлено
16.06.2013 20:51
Местонахождение
Jõgeva, Jõgevamaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Kinnistu, kivimaja, valmis, kogupind 265 m², krunt 1 108 m², wc ja vann eraldi, saun, dušš, ahjuküte, tahke kütus, pakettaknad, elekter, parkett, garaazh, ümbruses eramud, äärelinnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi.
Pakutav osalise keldrikorrusega kahekorruseline elamu asub Jõgeva äärelinnas eramute piirkonnas. Elamu on suhteliselt uus ning heas seisukorras. Kõik vaheseinad on kivist ja krohvitud, kipsplaati pole kasutatud. Kaasaegsed tehnosüsteemid.
Elamu põhikorrusel on esik, trepiruum, garderoob, elutuba, köök, wc ja kahekohaline garaaž. Teisel korrusel on kolm tuba – neist kahest on sissepääs wc-duširuumi. Keldrikorrusel on eesruum, pesuruum ja leiliruum. Plekk-katusega maja on väikeplokist, fasaadiks puhasvuuk. Maja ühe külje aknad on puitraamis pakettklaas, ülejäänud plastikraamis pakettklaas. Siseviimistlus: põrandatel valdavalt lakitud laud (sanitaar-ruumides keraamiline plaat), seinad tapetseeritud, värvitud ja plaaditud. Elamu siseviimistlus on heas seisukorras, siseviimistlusmaterjalid on hästi säilinud.
Tehnosüsteemid: lokaalküte oma katlamajast / tahke küte / kamin puudub, kuid kaminavalmidus on olemas / kaasaegsed radiaatorid / keldrikorrusel soojamüüriga pliit. olemas tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.
Olemas aiapostid, kuid aed ja väravad puuduvad ning valatud lipuvarda-alus. Krunt on haljastatud.