Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Monster Beats By Dr Dre

Номер объявления: 2457871

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Monster Beats By Dr Dre

Цена
45 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Депозит okidoki, наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
17.06.2013 13:35
Местонахождение
Põlva, Põlvamaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Hind odav ,sest esineb üks väie iluviga ja karp muljus kolimisekäigus .Saadan Itella Smartpostiga - ( [url]http://smartpost.ee[/url] ) Tartus on võimalik ka kokku saada. 

 

HD kvaliteedi ja täieliku isolatsiooniga kõrvaklapid 

 

Raskus: 250g. 

 

Kaablipikkus: 1.3 m 

 

Ühendus: 1/8 inch (3.5mm), kullatud 

Studio Beats mille sageduskarakteristik on 20 Hz kuni 20000 Hzi. See on täis täiesti erinevaid heli sagedusi. inimese kõrv ei kuule tavaliselt aktiivset mürasummutust , klappide abil saate noppida harmooniaid ja üksikmõõtevahendeid ,mida Te ei märganud muusikas enne. Bass on tugev ja see seguneb hästi teiste muusikaliste helide, tihendatakse oma tuttav muusika millekski, mis kõlab peaaegu uus. Kaasa saab ka duracelli patareid. 

 

Need kõrvaklapide on tundlikkus 108 dB. See tähendab, et nad saavad mängida suurel helitugevusel ilma taustal staatiline või susisev. Ei ole passiivne esitusrežiimi, nii et kui aku otsa saab, kõrvaklapid lõpetavad muusika mängimise . See on ebamugav, kui aku sureb keset pikka lendu või sõitu . 

Testiti Studio Beats peakomplekt esitusloend teistest lugudest ja leiti, et need parandavad helikvaliteeti mitte ainult bass-heavy laule, kuid iga žanri muusikat. Kas sa kuulad hip-hopi või Beethoveni sümfooniat, te ei pea pettuma. Muusika kuulamine koos müra summutamisega, kõrvaklapid toovad välja tausta vokaali, peidetud rütmid ja helid . 

Need kõrvaklapid tunduvad olevat kõige sobivam rapi ja hip-hopi muusika jaoks , eriti kui sulle meeldib raske bassi laulud. 

Studio Beats by Dr Dre peakomplektiga on kaasas 4,26 jalga pikk pistik kaabli standardse 3,5 mm ühenduspesa. Seda hõlmab ka Monster iSoniTalk kaabel, mis võimaldab ühendada üheaegselt kõrvaklapid, iPhone ja mikrofoni, et võtta ja teha telefonikõnesid. On ka kaks adapterid: kaheosaline adapter ja ¼-tollise adapteriga. Nii adapterid võimaldavad teil ühendada kõrvaklapid võimsamaks heliallika näiteks tungraud lennukis. 

 

Kõrvaklapid teeb eriliseks see ,et neil on suur värvivalik ja lahe disain . kohapeal (punased , mustad,valged ) beatsidel on läikiv välimus ja nendne hooldamise teeb lihtsaks see ,et peakomplektiga on kaasas puhastuslapp. 

Patareid pole kaasa, AAA patareid vajalikud. Klapid on täiesti uued ,kilepakendis , otse tootjalt. . Artistid ja produstsendid veedavad pikki tunde muusikapala täppislihvimiseks, et tulemuseks oleks täpselt see, mida fännid ootavad. Kahjuks enamik kõrvaklappe jäävad selle suurepärase tulemuse esitamisel hätta - ei saa hakkama korraliku bassiesitusega ja jätavad tahaplaanile artisti poolt muusikasse pikitud peened nüansid. Kuid seda, mida teised ei suuda, suudavad esitada Studios klapid. Täpselt disainitud konstruktsioon, täiustatud valjuhääldid ja esmaklassiline mürasummutus võimaldavad kuulata muusikat täpselt nii, nagu tippartistid tahahaksid seda teile esitada. Funktsioonid ja pakis on: 

* Sisemine oma digitaalne võimendi (2 x AAA patarei toitel) 

* Aktiivne müravähendus (2 x AAA patarei toitel) 

* Advanced Quadripole 4 kaabel - vähendab signaalikadu ja pakub tasakaalustatud üliselget heli. 

* Ülim mugavus -väga mugavad ja pehmed padjad, mis kaetud hingava materjaliga, et kõrvad ei hakkaks higistama ka maraton-kuulamissessioonide järel 

* Kriimustuskindel läikiv viimistlus 

* iPhone, BlackBerry ja muusika telefonide toetus - kaablil iSoniTalk juhtnupud ja mikrofon kõnedele evastamiseks 

* Kokkuklapitav konstruktsioon ja karp kaasaskandmiseks - võimaldavad neid ka reisile kaasa võtta. 

* Kaasas hooldamiseks ülipehme AEGIS mirofiiber lapp 

Omadused: Aktiivne mürasummutus 

Digitaalne võimendi 

iSoniTalk juhtnupud 

kaablil reguleeritav peakaar kokkuklapitav 

konstruktsioon 

heli 

kiirvaigistusnupp 

video , õpetuse ja tutvustamisega : [url]http://www.youtube.com/watch?v=e6w8WTNTlnY[/url]