Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Cybex автокресло Pallas 2 - Fix 9-36kg (9м-12л.)

Номер объявления: 2464335

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Cybex автокресло Pallas 2 - Fix 9-36kg (9м-12л.)

Цена
200 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
20.06.2013 09:14
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Vähe kasutatud!

* Pallas 2- Fix sobib kasutamiseks kohe pärast turvahälli ning kuni 36kg välja (9 kuud – 12 aastased lapsed).Toolil on ka Isofix kinnituse võimalus – see lisab toolile turvalisust ning teeb ta stabiilsemaks. Pallas 2 - Fix turvatooli on võimalik kasutada ka Isofix kinnitusteta autos.

* Võrreldes tavaliste turvatoolidega seab turvapadjaga varustatud Pallas 2 - Fix hoopis uued standardid laste turvalisusele autos. Lapse õrnale pea- ja kaelapiirkonnale väheneb õnnetuse korral avalduv surve 30%. Patenteeritud esiturvapadi, mille sügavust on võimalik ka reguleerida, ei piira lapse liikumisvabadust ja pakub parima võimaliku kaitse õnnetusjuhtumite korral.

* Kui laps on umbes 3 aastane (kaaluga umbes 15kg)  ja turvapadja taha enam ei mahu, siis muutub Cybex Pallas 2 - Fix samuti kõrgelt auhinnatud Solution X2-Fix turvatooliks, mida on võimalik kasutada 3 eluaastast kuni 12 eluaastani. Eemaldada saab ka kaldenurgaga aluse, mille alt tõstetakse isofix kinnitus ümber tooli põhja alla. Samuti on seljatugi eemaldatav. Kattekangaid, kaasaarvatud turvapadja oma saab pesta 30* kraadi juures pesumasinas.

Cybex Pallas 2 - Fix on hetkel nägu sõidu suunas turvatoolidest omas grupis kõige parem.

Õnnetusjuhtumi korral toimib turvapadi nagu auto turvarihmad kuid jagab löögist tulnud jõu ühtlaselt. Tradistsioonilised turvarihmad ei vähenda löögijõudu 30% lapse kõige õrnematele kehaosadele – pea ja kael. Kaasaegne turvapadi jagab löögijõu ühtlaselt lapse kehasse ning mis kõige tähtsam – väheneb löögijõud lapse kaela- ja peapiirkonda.

Turvatoolil saab reguleerida kaldenurka magamisasendisse (9-18kg), turvapadja sügavust (9-18 kg), istumisosa sügavust, kaelatuge ning seljatuge. Turvapatja on võimalik kasutada 9-18 kg laste puhul.

Pallas turvatooli on võimalik reguleeritava põhja ja turvapadja äravõtmisel kasutada Solution X2-Fix turvatoolina. Solution X-Fix sai Autobild.de poolt korraldatud turvatoolide võrdluses (Väga hea – Sehr Gut) hinnangu. Saksamaa autoliit hindas Solution X2-Fix tooli parimaks oma grupis, kus tema testitulemused olid ka kõrgeimad.Samuti on Solution X2-Fix 2011 maikuus tehtud ADAC turvatoolide testis nr.1 omas kategoorias ( 15 - 36 kg )

Cybex turvatoolidel on kõige kaasaegsem külglöökide eest kaitsev süsteem. L.S.P System (Linear.Side.Impact.Protection) tähendab seda , et suurt rõhku on pandud ülakeha ja pea kaitsmisele. Uus süsteem toimib nii, et õnnetuse korral väheneb lapse keha liikumiskiirus ning see hoiab tema pead turvalisuse tsoonis – kus ta on kaitstud väliste objektide ja pindade eest. Patenteeritud 3-asendiline reguleeritav peatoe sügavus toetab lapse pead kui ta on ärkvel ning ka siis kui ta magab- esiteks ei vaju magamise ajal pea rinnale ning õnnetuse korral püsib pea turvalisuse tsoonis.

Pallas 2 - Fix turvatooli seljatoel on 11 reguleeritavat kõrguseastet. Piisavalt on ruumi ka pikkadele lastele. Kattekangas on ka hingav – ei aja lapsi higistama. Lisavarustusena on toolile võimalik osta ka suvekatet.

 

Värvus: Violet Spring

Похожие объявления