Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Chevrolet TransSport 3.4 V6 B A 1999 на запчасти

Номер объявления: 2467626

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Chevrolet TransSport 3.4 V6 B A 1999 на запчасти

Цена
500 €
Не содержит НДС 20%
Добавлено
21.06.2013 19:20
Местонахождение
Nerja

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 10.79

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель:

Описание

Pakkuda 1999a Chevrolet TransSport. Automaatkast, Bensiinimootor V6 3,4. Auto ei sõida mootoririkke tõttu ja kuna parandamine osutus liiga kalliks/keerukaks müün selle varuosadeks, soovitavalt komplektselt.

Värv rohekas metallik. Keredetailid korras, roostet plekkidel, ustel ja luugil ei esine - see eest alt raam ja küljekarbid on auklikud. Kapotil on paar värvidefekti - värv on maha koorunud. Muid defekte, suuri mõlke ja kriimustusi keredetailidel ei tähelda, aknad samuti täkete- ja mõrade vabad.

Esituled on küll töökorras aga üsna väsinud välimusega, eest on võtta vist ainult suunatuled või korraliku lihvimise peale võibolla ka peatuled. Parempoolse tagatule klaas on katki, muidu töötab.

Sisu on heledast veluurist ja näeb korralik välja. Esiistmete seljatoe taha olen lõiganud (võimalikult märkamatult) 2 auku, et peatugesid kätte saada, üldmuljet see ei riku.

Sisepaneelide kallal keegi märatsenud ei ole - kõlarite auke lõiganud jne, kõik on originaal korras.

Elektroonika: el. peeglid, el. aknad, tagaaknasoojendus, istme el. reguleerimine ja orig. stereo on korras ja toimivad laitmatult (kui aku peale panna). Pardakompuuter (see jubin, mis juhi pea juures laes on ja temperatuuri, kütusekulu jne näitab) ei näita midagi - ei tööta.

Parempoolne suur liuguks on automaatne (elektrooniline) ja töötab probleemideta.

All on kobedad originaal valuveljed koos korralike MS rehvidega.

Kapoti alt on võtta generaator, igasugu õlide ja vedelike konteinerid, konditsioneer, veepump, õlipump jne-jne ja viimasena mootor ise - vanametalli.

Käigukast on ca 3a. ja 20 000 km tagasi uue vastu vahetatud seega peaks olema korralikum kui enamikel turul pakutavatest TransSport-dest. Selle kohta saan vajadusel ka dokumenti näidata.

Autol ei esinenud kuni seisma jäämiseni mingeid muid tehnilisi probleeme. Veermik, rooli osa ja amordid - puksid on korralikud, masin ei kolisenud isegi Tallinna teedel.

Selle mudeli keredetailide eest küsitakse romulates 50-100 EUR detail, lisaks veel el. peeglid, pumbad, tuled, veljed ja muud viled, nii et päris vanaraua hinda ei maksa pakkuda, Kuusakoskisse tean teed isegi.

Kellel huvi on tehke pakkumine!

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.