Эстония

Раздел объявления: >

VW Golf 3

Номер объявления: 2494364

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

VW Golf 3

Цена
1 100 €
Не содержит НДС 20%
Добавлено
05.07.2013 18:46
Местонахождение
Jüri

Информация о пользователе

Расчёт лизинга

Месячный платёж

23.73

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель:

Описание

Müüa heas korras VW Golf 3, mootoriks 1.8 66kw

Olen Eestis teine omanik ning esimeseks omanikuks oli korralik pereisa - ühesõnaga autoga ei ole rallitatud ega lõhutud.
Alles kuuaega tagasi läbisin puhtalt ülevaatuse.Autol leidub pisikesi pindmisi roostetäppe, mis on peaaegu märkamatud.
Üldiselt on auto ilus ja puhas, sisu väga hästi hoitud ehk kõik on puhas ja terve. Tehnilisest seisust: Autol ei tööta spidomeeter ning kütusenäidik näitab õigesti ainult kohapeal olles, muidu valetab veidi. Need mõlemad probleemid on tingitud kiiruseandurist, mis asub käigukastis. Tutikas kiiruseandur maksab kuskil 60€ aga romulast saab kindlasti poole soodsamalt. Hind pole kivist, ning kui oled kindel huviline, siis saab kindlasti midagi kokkuleppida.

Kaasa saab ka plekkvelgedel talverehvid.

 


 

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.