Эстония

Раздел объявления: >

Пластиковые вазы

Номер объявления: 2494747

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Пластиковые вазы

Цена
2 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
06.07.2013 01:23
Местонахождение
Tartu

Информация о пользователе

Vaasid on tehtud paindlikust, taaskasutatavast materjalist. Väga head on ka reisidele kaasa võtmiseks või kolimisel. Purunemise kindlamad võrreldes tava vaasidega, mis klaasist ja savist. Lihtne disain, kuid näevad ilusad väljad. Mõeldud pikematele lõikelilledele.

Suurus: 27.4 x 11.7 cm

Head ka kingitustena kinkimiseks lillerohkete ürituste puhul nt. juubelid, sünnipäevad, tähtpäevad, pulmad, sõprade või patsientide külastamisel jm.

Kuidas kasutada?

Täites vaas veega, võtab ta tavapärase lillevaasi kuju. Paksem põhja kiht aitab tal veega täidetult kindlana ja turvaliselt püsti püsida.

Soovitatav on aga seda mitte täita liiga raskete lillede ja lillekimpudega, kuna liigsuuri raskuseid plastmass ikka ülal ei hoia.

Pärast kasutamist saab vaasi ära pesta, ära kuivatada ning kaasa võtta või kappi hoiule panna. Lihtne kokku panna ja taas veega täita.

Saab kasutada kas üksiku vaasina või sobitada kokku mitmeid vaase, et tuua värve ümbruskonda.

Värvi ja mustri valik:

Pakkumiseks on 5 kirju mustriga vaasi - pilt nr.2; 1 roosa lille mustriga vaas - samasugune kui pildil nr.3, kuid uus ja kasutamata; 1 punase lille mustriga vaas - pilt nr.1 ja 1 lilla lille mustriga vaas.

Похожие объявления