Эстония

Раздел объявления: >

Pacha 2013 World tour Pärnu 10.08

Номер объявления: 2499544

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Pacha 2013 World tour Pärnu 10.08

Цена
17 €
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
08.07.2013 22:44
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

PACHA WORLD TOUR 2013 külastab sellel suvel EESTIT!

Maailma populaarseim klubibränd PACHA kuulutas välja World Tour 2013 alguse, mille raames Eesti suvepealinn Pärnu muutub terveks ööpäevaks karnevalilikult lärmaka, ilutulestikuna särava, uusaasta vastuvõtust lõbusama moodsa muusika peo residentsiks positiivsetele inimestele.

Pärast klubi PACHA eelmisel aastal Eestis toimunud ürituse külastamist otsustas kaubamärgi juhtkond võtta vahetult osa ürituse korraldamisest sellel aastal koos Baltikumi tuuri frantsiisiomanikuga – ettevõttega Eventline Group OÜ. Spetsialistide patronaaži all planeeritakse detailselt kõik kaubamärgi juurde kuuluvad aspektid, et muuta klubi SunSet avatud osa vääriliseks residentsiks täis meeletut Hispaania koloriiti ning võimast tehnilist ja visuaalset teostust.
PACHA tuur ei ole mitte ainult kultuuriüritus, see on klubikunsti tipp! Motiivide ja rütmide kooskõla, elus vokaal, tantsunumbrid, show, kostüümid, graatsilisus – kõik liigub non-stop rütmis, luues värvide ja positiivse tuju kaleidoskoobi! See võlub ja kingib naeratusi! See on hinge ja keha harmoonia maailm!
Kaks kirssi, millest on juba saanud suurepärase meeleolu sümbol, tulevad sellel suvel Hispaaniast taaskord meie juurde! PACHA World Tour 2013 avab oma uksed Eestis 10. Augustil SunSeti klubis ja avatud terrassil kõige päikeselisemas linnas – Pärnus!

Veel enne selle suve peamise klubisündmuse algust ootavad teid mitmed kingitused ja üllatused! Liituge PACHA kogukonnaga Facebookis ning jälgige uudiseid meediaväljaannetes!


Pileti hind 17€