Эстония

Раздел объявления: >

В аренду удобная комната в центре города

Номер объявления: 2505941

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

В аренду удобная комната в центре города

Цена за штуку
60 €
Количество
3 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
12.07.2013 10:36
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Üürile anda erinevas suuruses äri- või elupinnad Tallinnas, suurepärases asukohas, vaid 5 minuti kaugusel Kristiine keskusest. Aadressil Tehnika tn. 16. Üürile antavad ruumid on osa suuremast (9 ruumilisest) büroost, 6 ruumi on juba hõivatud (huvi korral läbi räägitav veel 2 ruumi vabastamine).

Ruume on võimalik kasutada kontorina või muuta need mugavaks eluruumiks näiteks tudengile või aeg ajalt Tallinnas peatuvale töölisele. Asukoht on rahulik ja vaikne kuid väga hästi positsioneeritud. Üle tee asub kohalik, mõistlike hindadega toidupood, bussipeatus on vaid 50m kaugusel peasissepääsust ja Balti jaamani on 5 minutine jalutuskäik, mis võimaldab kiiret ühistransprti muudesse Eesti linnadesse.

Büroo üldruumid on väga soliidsed ja korralikud, äsja on tehtud renoveerimistöid, mis on esinduskontori jaoks väga oluline. Büroos on tehniline valve, ligipääs internetile ja VOIP telefonile. Büroo peale on 2 üldkasutatavat WC-d ja duššinurka ja kööginurk elektripliidi ning külmkapiga.

Saadaval ruumid suurusega alates 4 ruutmeetrist, 25 ruutmeetrini. Kõik ruumid on lukustatavad omaette võtmega ja vajadusel saab lisada eraldi valvetsooni. Ruumid on äsja renoveeritud ja osaliselt möbleeritud, vajadusel saame pakkuda lisaks kasutatud büroomööblit - kapid, sahtlid ja lauad, diivanid jne.

Hinnad algavad 8-st EUR-st ruutmeetri kohta kuus. Hind sisaldab kommunaalkulusid ja internetti. Ei lisandu vahendustasud, samuti ei ole vajadust deposiidi järgi.

Tule ja tutvu pindadega, võttes ühendust pindade halduriga telefonil +372 53 433 666 või saates e-maili aadressil: andres@ledmaster.ee

Hindadele lisandub käibemaks!