Эстония

Раздел объявления: >

Подъемник PG-0.2, новый

Номер объявления: 2518135

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Подъемник PG-0.2, новый

Цена
1 390 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
18.07.2013 18:37
Местонахождение
Tallinn + Harjumaa

Информация о пользователе

Расчёт лизинга

Месячный платёж

29.99

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Müüa 1991. aastal valmistatud hilis-nõukogude greiferkopp / heinatõstuk PG 0.2 (погрузчик грейферный). Tõstab 250 kg umbes 4 m kõrgusele, esimese liigendiga rohkem ja madalamale. Kõik silindrid on kahetoimelised, kanalid on järgmised: vasak käpp, parem käpp, pööre, peasilinder, liigendi silinder, haaramine. Komplekti kuulub nii heinapaki / palgi haarats kui greiferkopp mahuga 60 L.

Kopp töötas vanasti siseruumides heinatõstukina ja on hästi säilinud. Paigaldatud on uus Itaalia hüdrojagaja ning palju uusi Poola voolikuid, paaki naasev õli filtreeritakse ja õli on uus. Loomulikult on jagajal seadistatav ülerõhu tagastuse ventiil. Silindrid ei leki isegi lääne hüdroõli kasutamisel, kuigi fotodel on näha montaažijärgseid lekkeid.

Kopp on traktori haakes järel veetav, väikese ballasti lisamisega saab muuta ka sõiduauto haakes veetavaks.

Müün, kuna vundamendi auk on juba ära kaevatud ja maja valmib, aga tiigi + kraavide kaevamiseks vajan võimsamat masinat. Asub Rae vallas. Soovi korral saab tulla ja proovida. Transpordiks on mõistlik, kui tellime multilifti auto.

NB! Juurde pakun ka hüdrojaama koos õlipaagiga (280 €). Jaam on ise tehtud ja lihtsalt hoodatav: DC elektrimootor veab kettajamiga hüdropumpa. Mootor aktsepteerib pingevahemikku 12-48V, optimaalne on kasutada 48V pinge pealt (siis on kopp kiire), kuid rahuldava jõudluse annab ka veoauto aku pealt. Sõiduauto akuga töötab, kuid venib. Mootorit on kerge asendada 220V variandi vastu, et töötada hoopis generaatoriga.

Kontakt: 58 062 192.