Эстония

Раздел объявления: >

Rodcraft RC7091 комплект для чистки поверхности

Номер объявления: 2523993

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Rodcraft RC7091 комплект для чистки поверхности

Цена
468 €
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
21.07.2013 22:59
Местонахождение
Pärnu

Информация о пользователе

UUS!
Rodcraft MBX on patenteeritud tööriista ja selle lisavarustuse süsteem. Sellega saab puhastada roostet sama efektiga mis on liivapritsil, autopõhja mastiksit, värvi, hermeetikuid, erinevat liiki kleebiseid ja liimijääke. Suures lisavarustuse toote valikus on saada:

• Spetsiaalsed harjased, mis on tehtud vedruterasest või roostevabaterasest, 0,5- 0,7mm paksud ja millel on teritatavad karastatud harjase otsad. Harjaseid on kahte tüüpi, liivapritsi efektiga ja ilma. Eritüüpi harjastega on võimalik puhastada: -alumiiniumit ning mitte metallseid pindasi värvist ja oksiidist ilma muude lihvimis kahjustusteta. -roostet ning värvi sama efektiga mida teeb liivaprits, isegi nurkades ja keerukates kohtades. -põhja mastiksit ja hermeetikuid.

•Lamell kettas, mis eemaldab ühtlaselt kleebiseid ja liimijääke ilma, et kuumutaks üles liimi tänu millele võib töödeldav pind kahjustada saada.

Komplekti kuulub suruõhutööriist koos kahe adapter kettaga, laiustega 11mm; 23mm ja lisavarustusega: -põhja mastiksi ja hermeetiku eemaldus harjased 11mm; 23mm (liivapritsi efektiga ja ilma). -rooste ja oksiidi eemaldus harjased 11mm (liivapritsi efektiga ja ilma). -värvi eemaldus harjased 11mm. -kleepsu ja liimijääkide eemaldus 23mm.


NB: Lisavarustust on ka eraldi saada.


Võimsus [W]- 150 W
Pöörded [rpm]- 3500 rpm
Kaal [kg]- 1,1 kg
Max. õhurõhk [bar]- 6,3bar
Õhukulu [l/min]- 110l/min- 670l/min

Õhusisend [inch]- 1/4" IG
Müratase [dB(A)]- 83,2 dB
Vibratsioonitase [m/s²]- 2,5 m/s

 

Hind ei sisalda käibemaksu!Kõikidel RODCRAFT õhutööriistadel 1 aastane garantii.

RODCRAFT on kvaliteet Saksa õhutööriistade ja garaažiseadmete tootja üle 30 aasta. Nende toote valikusse kuulub suur hulk erinevaid õhutööriistu ka kõige spetsiifilisemate tööde tegemiseks.