Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Anti-электромагнитное излучение наклейки, набор 6шт

Номер объявления: 5416292

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Anti-электромагнитное излучение наклейки, набор 6шт

30 €

Предложить цену

  • Местонахождение Haapsalu, Haapsalu linn, Läänemaa
  • Добавлено 13.08.2016 21:22

Elektromagnet lainete, radiatsiooni vastane, akut säästev kleebis. Pikendab laetava aku kasutusiga kaks kuni kolm korda. Neelab ja kannab üle elektromagnetkiirguse laineid tänu spetsiaalsetele materjalidele ning vähendab mobiiltelefoni kiirgusest tingitud ajukahjustusi 98 %. Kleebist võib kasutada ka tahvelarvutil, lauaarvutil, sülearvutil ja mitmesugustel teistel koduelektroonikal.
NB! Tuletame meelde, et just lapsed on need, kes telefoniga pikalt räägivad.​

ELEKTROMAGNETKIIRGUSE MÕJU INIMESELE

Elektromagnetkiirgus omab termilist (kuumutavat) ja mitte-termilist mõju. Kuigi need mõjud esinevad reeglina koos, peetakse mitte-termilist mõju 3-4 korda kahjulikumaks kui termilist mõju. Juba eespool nimetatud ICNIRP on arvesse võtnud ainult termilisi uuringuid, ja ignoreerinud teadustöid, mis kirjeldavad mitte-termilisi mõjusid. Aga mis on ikkagi nende kahe mõju erinevus?

Elektromagnetkiirgust nimetatakse ka mikrolainekiirguseks. Täpselt seda sama kiirgust kasutades kuumutab tavaline kodus olev mikrolaineahi toitu. Toit soojeneb seetõttu, et mikrolainekiirgus kiiritab toidus olevaid veemolekule, mille tulemusena need tuliseks lähevad. Sarnane protsess, kuid mõnevõrra madalamatel temperatuuridel leiab aset ka inimese kehas, kui ta elektromagnetkiirguse sees on. See toimub seetõttu, et inimese keha koosneb 65-70% ulatuses veest, aju koguni 88% veest.

Terve inimese aju kaitseb aju-vere barjäär, mis valikuliselt laseb veres olevaid toitaineid läbi, kuid mürkained hoiab ajust eemal. Eksperimendid noorte laborirottide peal aga näitasid, et kõrgsageduslik tavaline mobiiltelefonikiirgus nõrgestas oluliselt aju-vere barjääri, võimaldades veresoontest albumiini lekkimise nendesse ajupiirkondadesse (neuronite ja gliia rakkude juurde), kus seda vaja poleks. Alljärgneval roti aju ristlõike pildil paremal on need näha mustade laikudena. Vasakpoolsel normaalse aju pildil ei ole näha albumiini lekkeid ega muid kahjustusi. Albumiini esinemine ajukoes viitab sellele, et veresooned on saanud kahjustada ja aju on kaotanud osa oma kaitsevõimest. Selline neuronite kahjustus ei oma koheseid tagajärgi, kuid pikemas perspektiivis võib põhjustada haigusi, mis on seotud neuronite taandarenemisega. Faktiliselt on tänapäeval teada, et Alzheimeri ja Parkinson’i tõve haigetel on kõigil aju-vere barjääri kahjustused. Kuna inimese ja roti neuronid ning aju-vere barjäär on ühesugune, on tegemist arvestatava leiuga.

AJU-VERE BARJÄÄR JA D-VITAMIIN

Mõni aasta tagasi selgus, et D-vitamiin aitab kaitsta ja teatud juhtudel ka taastada aju-vere barjääri. D-vitamiini positiivset mõju märgati multipleks skleroosi, Alzheimeri ja Parkinson’i haigetel. Eestis on päiksest saadava D-vitamiiniga probleeme, sest nagu selgus 2009. Tartu Ülikooli uuringust, on 73% eestlastel isegi suve lõppedes D-vitamiini puudus. Põhjuseks asjaolu, et geograafiliselt paikneb Eesti 57. ja 60. laiuskraadi vahel. Kuna päike liigub madalalt, on päikese UVB-kiirgus efektiivne vaid ajavahemikul 10:00—14:00, kuid sedagi võib piirata pilvisus. Seega ei jää muud üle, kui võtta toidu kõrvale D-vitamiini tablette. Probleem on aga selles, et head ja ilma säilitusaineteta D-vitamiini on Eestis peaaegu võimatu leida, seetõttu hakkas KaitseOmaTervist ise maale tooma firma Lamberts D-vitamiini tablette, mis on puhtad ja sobilikud ka lastele ning allergikutele. Osta saab siit. D-vitamiini sisaldus veres peab aastaringselt olema 50-65 ng/ml (125 kuni 163 nmol/L), seda on võimalik vereanalüüsiga kontrollida. Seda, kus ja kuidas vereanalüüsi teha saab, saad teada siit.

Paljud inimesed on abi saanud ka tervislikust savist ehkkaltsiumbentoniidist. Rohkem infot selle kohta loe siit.

MOBIILIKIIRGUSE MÕJU LASTELE

Alljärgnevalt on näidatud, kui suur on mobiiltelefonikiirguse ulatus täiskasvanu, 10-aastase ja 5-aastase lapse peas. Kõrvaääres hoitud telefoni kiirgus tungib läbi kolju. Täiskasvanu puhul on mõjutatud 25% ajust, 10-aastase lapse puhul on kiirguse mõju 50% ajule ja 5-aastase lapse puhul on mobiilikiirguse “leviala” koguni 75%.

Mida noorem on laps, seda tugevamalt mobiilikirgus tema organismi ründab, sest lapse pea ja aju on väiksem. Ka koljuluu on õhem. Seetõttu on kriitiline, et nooremad kui 16-aastased lapsed ei teeks pikki telefonikõnesid, kuna tagajärjeks võib olla ajukasvaja või leukeemia. Just samal põhjusel on Belgia, Prantsusmaa, Soome, Saksamaa, Venemaa ja Rootsi avalikult teatanud, et ei soovita lastel mobiiltelefone kasutada. Paljudes koolides on lubatud ainult SMS-sõnumite saatmine. Ka on kinni keeratud traadita interneti ehk WiFI võrgud. Eesti teadlasi ja meditsiinitöötajaid ei paista see teema aga kahjuks huvitavat. Ilmselt on kasulikum tegeleda tagajärgede ravimisega.

Сообщить