Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Эстония

Play коляска T5 easy

Номер объявления: 5657582

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Play коляска T5 easy

235 €

Предложить цену

  • Добавлено 26.06.2017 22:37
Jüri, Rae vald, Harjumaa

Kasutatud, kuid veel korralik CasualPlay Extreme

 

Müüa Play T5 easy vanker-käru. Komplekt sisaldab 4 rattalist raami, kahte magamiskorvi ja kahte turvahälli. Esimesed rattad nn topelt, pööravad 360´, isejoonduvad, tagades hea manööverdusvõime, Esimesed topeltrattad 360º pöörlevad ja isejoonduvad, seetõttu hea manööverdamisvõime.esiratast saab lukustada, mis tagab mugavuse ka väga auklikul või metsateel. Topelt hällid andsid meile mugavuse, kui üks häll emal ja teine isa autos.  

Käru on kasutatud ja esineb kriime, kraame. Mõned trukid on puudu. Ühed käruosa katted pleekinud...pleekinud osa ühtlaselt  tumepruun, muidu värv must. Kaasa tulevad topelt katted, teised korralikud ja pleekimata. Ise maal kasutasin pleekinud katteid, teisi kasutatud mõned korrad kui sai linnas käidud.

Vankrikorvil on parandatud kleeplindiga vankrikorvi läbipaistvat aukudega kilet mis tõmmatakse ette tuule-vihma kaitseks.

Jalutuskäruosa katted, vankrikorvi katted ja ka turvahällidel katted pestud, adapterite asemele käib turvakaar.

Pidurid korras, seisu ehk jalgpidur ja olemas ka käsipidur sportimiseks ja lisaturvarihm millega vanker kinnitub emakäele.

Jalutuskäru istumisosa 24 cm pikk+jalatugi, seljatugi 48 cm kõrge ja laius 33 cm. Jalatuge ei saa reguleerida. Kuid kaarvarjul tagumine osa eemaldatav lukuga ja saab ka ette panna lukuga päikese kaitseks...olemas turvakaar, tagant seljatugi reguleeritav rihmaga, mis tagab seljatoele mitmeid asendeid kuni magamisasendini.

Turvahällid: üks  oraanz ja hall, teine must, sisu hall, turvarihma äärtest veidi katki. Mõlemad hällid on - 13kg, minu kogemus näitab et umbes 1 aasta. Hällide seljatugi käib lamavasse asendisse mis sobib hästi pikkadeks sõitudeks ja laps ei pea hällis kägaras olema. Hällidel on sangast eraldi katus, neid on mugav kasutada kiigena, lamamistoolina, hiljem istuvas asendis või ka suvel õues. Seljatoel 3 asendit.

Kaasa  vihmakiled, kaks sääsevõrku, millest 1 uus pakendis, 4 korralikku rattakaitset, hea nt korteris kui vaja sees hoiustada poristele ratastele peale panna. Lisaks kast riideid suuruses 50-80cm ehk kuni 1 aasta vanuseni. Kokku umbes 150 eset, 6 kombet.

Raami kaal u.10kg, kokkupandult kõrgus 34 cm, pikkus 100 cm ja laius 63 cm, ratta diameeter/läbimõõt 30 cm.

Vankrikorv seest mõõdud 32x77 cm. Korvi kaal u.4,5 kg. Üks korv pealt tumesinine ja seest helesinine. Hingavast materjalist. Teine korv must, seest hall.

 

Lisa pildid http://album.ee/Greenfield

Сообщить

Похожие объявления