Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Эстония

Брикет по 10 кг

Номер объявления: 5699602

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Брикет по 10 кг

1.59 €

Предложить цену

Купить через депозит

  • Количество 1 шт
  • Возврат Возврат не принимается
  • Добавлено 19.03.2017 14:32
Tartu

Müüa erinevat kvaliteetset kandilist puitbriketti. Pakkuda kask, mänd ja sega lehtpuu. Hea hind ja transpordi võimalus. Brikett on pakitud 10 kg pakenditesse, alusel 96 pakki. Võimalik osta terve alus, 10kg paki kaupa või tellida otse koju. 


Väga mugav ladustada alusel pakendatud briketti ning kasutada 10kg pakenditega. 
Hind ühe aluse kohta (96 pakki) 140€ 
Hind poole aluse kohta (48 pakki) 75€ 
Võimalik osta ka väiksem kogus või lasta tuua koju kätte. 
Hind ühe 10 kg paki kohta 1.59€ 
Hinnad sisaldavad käibemaksu. 

Võimalik transport, täpsemad tingimused kokkuleppel. Asume Tartus Ringtee tn 8 hea juurdepääsuga asukohas. Kaup ladustatud soojas ja kuivas laos. 

Puitbrikett on naturaalne, puhas ja loodusõbralik küttematerjal, mis koosneb puidutööstuses tekkivast saepurust. Briketti hoiab koos puidus sisalduv looduslik liimaine- ligniin. 
Puitbriketi kütteväärtus on väga kõrge – ca. 5kWh/kg Võrdluseks küttepuul keskmiseks küttevärtuseks on 1,3kWh/kg. See tähendab, et 1 kuupmeeter (ca. 1 tonn) puitbriketti tekitab samapalju soojust, kui 5 kuupmeetrit küttepuid. 
Lisaks sisaldab puitbrikeet vaid ligi 8% niiskust (kuivad küttepuud ligi 25%). 
Puitbriketi põletamisel tekib väga vähe tuhka (alla 1%.) Seega sobib puitbrikett põletamiseks enamikes kateldes, ahjudes, kaminates ja pliitides. 
Suur kütteväärtus, keskkonnasõbralikkus, mugav ladustamine, säilitamine ja kasutamine, sobivus praktiliselt igale küttekoldele, vähene tuha tekkimine ning soodne hind teevad puitbriketist suurepärase küttematerjali külmal talvel kodu hubase ja soojana hoidmiseks.

Возврат не принимается

Сообщить