Автомойка

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Автомойка

  • Добавлено 28.03.2019 04:41
Tallinn

Müüa kasumlik, tegutsev autopesula Tallinnas.
Finantsaruandlus on korras. Firmal võlad puuduvad.

Pesula asub väga tiheda liiklusega tänaval kesklinnas, uues parkimismajas. Kõrval on väga palju kortereid, ettevõteid, korralik välireklaam ning parkimiskohad klientidele.

Osutatakse järgmiseid teenuseid:
sõiduautode, maasturite ning mikrobusside pesu & puhastus
vahatamine,
poleerimine,
keemiline puhastus,
pigieemaldus, jms

Ruumid on võetud rendile väga kindlalt rendileandjalt pikaajalise rendilepingu tingimustel (3 aastat,lepingu tähtaja lõpetamisel automaatne pikendamine). Autopesula pind on 60 m2, (mille sisse mahuvad: (abiruum, väike kontor, duss ja WC.)

Tööpinnad varustatud kütte, väljatõmbe, ventilatsiooni ja signalisatsiooniga. Ruumis on olemas kõik tingimused ning sobib ideaalselt auto poleerimiseks, vahatamiseks jms. (Ruumid on väga hästi turvatud, majas on aktiivselt 24/7 kohapeal turvamees.)

Autopesula töötab juba 5 aastat. Selle aja jooksul oleme ehitanud väga suure kliendibaasi, nende seas palju lojaalseid püsikliente ning lepingulisi ettevõteid.

Müügitulu kuus: 3500 – 4000€

Selle valmisäri hinna sisse kuuluvad kogu tööks vajalikud seadmed.

Äri juurde kuulub bränd, väljatöötatud firma stiil, logo, hästi toimiv kodulehekülg mis stabiilselt toob kliente internetist, seadistatud google Adwords ning online broneerimise keskkond. Lisaks väga aktiivsed sotsiaalmeedia kanalid (Instagram, Facebook, Google MyBusiness)

Ostes seda äri ei pea sa olema autopesu tundjana. Tutvustame uuele omanikule põhjalikult äri põhitõdesid ning nippe.

Ei ole saladus, et autopesu ja töötlus teenused (autode vahatamine / poleerimine) on alati vajalikud ning turul nõutud, autode koguarv teedel kasvab igapäevaselt, seega äri on igati perspektiivne ja võimaldab uuele omanikule stabiilset pikaajalist kasumit.

Müügi põhjus: uued väljakutsed, kinnisvara ost.
Lisa info saamiseks helista või kirjuta julgelt!

+372 55533138

Loe lisaks - kesklinnapesula.ee

Сообщить

Похожие объявления

Номер объявления: 8604140

Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее