Объявление не активно

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Rätlavälja, Rätla, Raasiku vald, Harjumaa

  • Площадь 65.4 м²
  • Комнат 3
  • Этаж 1 из 2

Harju maakond, Raasiku vald, Rätla küla, Rätlavälja

Rätla küla asub Raasiku vallas Tallinnast ca. 35 km kaugusel.

Väga hea planeering – esimesel korrusel suur ja avar köök, läbi maja planeeringuga elutuba ning wc. Teisel korrusel kaks magamistuba. Pesuruum väljaehitamata. Osaliselt on välja vahetatud elektrijuhtmestik, vahetatud on aknad, välja on lõhutud teise korruse ahi, eluruum vajab kapitaalremonti. Kütteks on esimese korruse ahi ja elektriradiaatorid, sooja vee annab boiler.

Majas on kolm korterit. Lokaalne veevarustus ja kogumiskaev.

Maa on naabritel omavahelise kokkuleppe alusel jaotatud nõnda, et kõigile kuulub see osa, mis jääb korterite akende all kuni kinnistu piirini. Krundi on marjapõõsad ja õunapuud. Kõrvalhoones on majaelanikele ühine saun. Korteri juurde kuulub 2 kuuri, üks on suurem ja teine väiksem.

Privaatne asukoht, ümberringi põllud ja metsad. Jalutuskäigu kaugusel Rätla Dendropark Smaragd. Lähimad suuremad keskused on Raasiku (ca 12 km), Aruküla (12 km), lähim kauplus Peningil (5 km). Raasiku valla poolt käib koolibuss, mis viib koolilapsi Pikavere kooli ja peatub maja juures.

Kiirpäring maakatastrist - https://xgis.maaamet.ee/ky/65101:005:0136
Google´i kaardil - https://goo.gl/maps/axJb7bEd2pjgug5X9

Helista-kirjuta ja uuri lisa!

Об объекте

  • Комнат
    3
  • Этаж
    1
  • Площадь
    65.4 м²

О здании

  • Этажей в доме
    2
  • Материал дома
    Кирпич

Местоположение

Rätlavälja, Rätla, Raasiku vald, Harjumaa

11623208

29.09.2022
66 Всего