Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Хромирование и позолота

Номер объявления: 650111

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Хромирование и позолота

Бесплатно

Предложить цену

  • Количество 1 шт
  • Оплата Наличные, банковский перевод
  • Местонахождение Uusküla, Jõelähtme vald, Harjumaa
  • Добавлено 02.10.2017 17:03


Teatame, et firma nimega Kroom & Kuld OÜ on tulnud Eesti turule alates aastast 2010 uusima elektrokeemilise ka keemilise melalliseerimise tehnoloogiaga. Nüüd on Teil suurepärane võimalus katta kulla, hõbeda, nikli ja vasega elektrit juhtivaid pindasid ja samuti on teil võimalik kroomida (tegemist on dekoratiivkattega, mis baseerub hõbedal ja selle vastupidavus on sama mis auto värvkattel) kõiki tahkeid materjale ja pindasid ning võimalik on saada kroomi erinevates värvitoonides. Loodame, et need kaks tehnoloogiat, mis pärinevad Venemaalt ja Inglismaalt võivad tuua Teie ärile kasu ja uusi kliente.

Elektrokeemiline metalliseerimine (kullaga katmine):
Tegemist on metallpindade elektrokeemilse metalliseerimisega, kus metallpinnale kantakse reaalne kuni 10 mikronit paks( kihi paksus sõltub pinna töötlemise ajast) kullakiht 24kt/999, mis on kolm korda kulumiskindlam galvaanilisest meetodist, kuna seotakse metallpinnaga molekulaarsel tasandil ja on rikastatud koobalti sooladega 0,3% ulatuses. Võimalik on katta veel metallesemeid rohelise kullaga 16kt/750 (sisaldab hõbedat ja annab kullale roheka läike) ja roosa kullaga 14kt/585 (sisaldab vaske ja annab kullale punakas roosa läike). Samuti saame katta veel pindasid hõbeda, nikli ja vasega. Kuldamise hind  on hetkel 0,40 EUR cm2.
Teil on võimalik veel katta reaalse kullaga: santehnikat, suveniire, sõiduki embleeme ja kroomitud detaile, lauahõbedat ja metallist lauanõusid, kahvleid, nuge ja lusikaid; metallist spordivahendeid, metallist kirikutarbeid, käekellad, ketid, ehted, relvad, kalapüügivahendid, samuti on võimalik kullata plastist esemeid, mille pind juhib elektrit.

Keemiline metalliseerimine (kroomimine): toimub koostöös firmaga Starwilde OÜ telefon 5030862 Margus Vilde
Tegemist on pindade keemilise metalliseerimisega, kus kroom kantakse pinnale spetsiaalse pneumaatlise seadmega pihustamise teel. Sellise tehnoloogiaga on võimalik kroomida kõiki materjale – metallid, plast, puit, kivi, kips, klaas jne.Protsess võimaldab metalliseerida tooteid, mis on valmistatud orgaanilistest ja poorsetest materjalidest. Peale pinnatöötlust kaetakse detail spetsiaalse aluskrundiga seejärel toimub erinevatest kemikaalidest koosnev metaliseerimis protsess. Toode kaetakse spetsiaalselt välja töötatud lakiga mõned kihid. Peale seda võib toodet katta tavalise auto lakiga. Edaspidi on toote hooldamine nii nagu auto värvil ikka. Kõiki kroomitud pindu on võimalik toonida erinevatesse värvidesse nagu kuld, hõbe, klassikaline kroom, must kroom ja samuti punane, sinine, roheline, kollane ning vasekarva kroom. Meil ei ole määrav detaili suurus, saame näiteks ka terve sõiduki soovi korral ära kroomida. Selle tehnoloogia eeliseks on klassikalise galvaanilise meetodi ees see, et võimalik on kroomida praktiliselt kõiki pindu ja lisaks selline meetod on oluliselt odavam galvaanilisest meetodist ja keskkonnaohutu. Samuti on võimalik taastada vigastatud kroompindasid. Hind 20 EUR dm2 .

Meie kontaktid:

Kroom & Kuld OÜ Ermen Hirv juhatuse liige 

Telefonid +372 5212462 ja +358 401906388

Starwilde OÜ telefon 5030862 Margus Vilde juhatuse liige

Сообщить