Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Мы помогаем писать дипломные работы

Номер объявления: 7113205

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Мы помогаем писать дипломные работы

15 €

Предложить цену

  • Количество 1 шт
  • Доставка DPD, почта, Omniva, SmartPOST, другой способ доставки
  • Оплата Наличные, банковский перевод, подробнее в описании
  • Местонахождение Tallinn
  • Добавлено 28.12.2017 08:29

Abistame nii akadeemiliste tööde kui erinevate äriliste projektide ja plaanide koostamise ja toimetamisega.


Oleme spetsialiseerunud akadeemiliste ja teaduslike kirjatööde ja ettekannete koostamisele, konsultatsioonidele, nõustamistele, tõlkimistele, järelaitamistele, tööde täiendamisele ja ülevaatusele, keelelisele kontrollile.

Võimalik on abistada erinevate kirjalike tööde puhul - referaadid, kursusetööd, praktikaaruanded, kirjandid, esseed, diplomi- ja bakalaureusetööd, magistritööd, äri- ja turundusplaanid. Koostame ka ettekandeid ja esitlusi.

Vaata lähemalt kodulehelt: http://kirjakonto.wixsite.com/kirjutamine (kopeeri aadress)

Selleks, et täpsemalt mõista, mida soovite - palun kirjutage e-kiri ja võimalusel saatke ka kohe (lisa)materjalid, mida soovite toimetada, nii saab Teile kiirelt vastuse anda.

1) Akadeemilise töö puhul edastada töö, mida on vaja toimetada ja kooli juhend. Võimalusel saata töö koos juhendaja kommentaaridega. Märkida juurde, mida soovite ja tuua välja olulised tegevused töö edasises käigus.

2) Puuduva töö puhul - kirjutada töö teema, eesmärgid ja kuidas näete ette töö edasist arengut, milliste tulemusteni on soov jõuda ja kuidas toimuks töö empiiriline analüüs.

3) Äriplaani/turundusplaani vms ettevõtte või ärilise projekti/tasuvusanalüüsi jaoks tuua välja kirjeldus, millega ettevõte tegeleb, kellele plaan esitamiseks läheb ja mis on vajalikud punktid ettevõtte ärilises või turunduslikus plaanis.

Teostame või korrigeerime või juhendame töid mõistliku tunnihinde alusel (1h=4.50€-6€) või terviktöö puhul kokkuleppehinnaga.

Oma töös kasutatakse teaduslikke andmebaase (EBSCO, Science Direct jne), võõrkeelset kirjandust (inglise keel). Uurimuste/küsitluste analüüsiks kasutatakse statistikaprogramme PSPP või SPSS ja Microsoft Office Excel 2016; andmesisestusprogrammiks on Microsoft Office Word 2016.

Kui on soov saata omaltpoolt lisamaterjali, kirjutada kiri e-posti aadressile: kirjakonto@gmail.com
Lihtpäringu saad saata ka kodulehelt: http://kirjakonto.wixsite.com/kirjutamine/kontakt (kopeeri aadress)

Igasugune anonüümsus on garanteeritud, plagiaatidega ei tegele ja teostatud töid alles ei hoia.

NB! Võtame vastu ka kiireloomulisi töid! Selleks kirjuta täpne tähtaeg, millal tööd valmis saada soovid.

Meie kirjutajate kasuks räägib asjaolu, et saadame tellijale soovi korral kõik kasutatud materjalid eraldi failidena, et tellijal oleks võimalik kontrollida töö autentsust!

Analoogseid teenuse pakkujaid on veel, kuid hoiduge pettuste eest, samuti ka nende eest, kes oma tööd ei oska. Oleme korduvalt saanud tellimusi inimestelt, kes on samal lehel teistelt tellinud teenuse, maksnud raha ning teenus on olnud sisuliselt ja vormiliselt olematu kvaliteediga.

Päring saata: kirjakonto@gmail.com

Töid kirjutatakse erinevates valdkondades: meditsiin, õigusteadus, tervis ja heaolu, teenindus, sotsiaalteadused, ärijuhtimine (äriplaanid EASile, Töötukassale, investoritele), põllumajandus, haridus, kaubandus ja logistika, arvutiõpetus, ettevõtlus, filosoofia, finantsjuhtimine, fotograafia, geograafia, graafika, IT alusteadmised, inimese anatoomia ja füsioloogia, loodusained, majandus, organisatsioonijuhtimine, personalijuhtimine, projektijuhtimine, projektide kirjutamine, reklaam, sport, turundus, turism jm.

Сообщить