Эстония

Скидки

Новые popsocketid

Номер объявления: 6861359

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Новые popsocketid

3 €

  • Количество 1 шт
  • Доставка Самовывоз, почта, Omniva
  • Оплата Наличные, банковский перевод
  • Местонахождение Kose, Kose vald, Harjumaa
  • Добавлено 17.10.2017 13:19

Popsocket on asendamatu nutitarvik, millel on palju erinevaid kasutusviise.

 

Popsocket kujutab endast kummist/plastikust "nuppu" , mis kinnitatakse tugeva kahepoolse teibiga nutitelefoni, tahvelarvuti, akupanga, kompaktkaamera vms külge. See nupp on nö kokkuklapitav st selle saab vajadusel välja tõmmata ning näiteks telefoni taskusse pannes jälle kokku lükata (sellest ka nimetuses "pop" - ingl keeles välja hüppama).

 

Popsocketi saab kinnitada näiteks telefoni kaitsekorpuse külge, nii on seda vajadusel lihtne eemaldada ja jälle tagasi panna.

 

Erinevaid kasutusviise:

 

1) Telefoni taguse keskele kinnitades on popsocket abiks telefoni igapäevasel kasutusel, klaviatuuril trükkimisel jne, tagades kallihinnalise nutika üle kindla haarde.

 

2) Taguse keskel toimib popsocket ka media stand'ina, telefoni saab horisontaalasendis lauale asetada ning nautida näiteks Youtubest videote vaatamist. (vaata pilte)

 

3) Kinnitades telefoni või akupanga külge 2 popsocketit, saab nende ümber keerata kõrvaklapid või laadijajuhtme.

 

4) Popsocket aitab kaitsta telefoni laadimisel üle kuumenemast (mis on nutitelefonide juures suureks probleemiks), hoides seda aluspinnast kõrgemal.

 

5) Popsocketist on palju abi nutifotograafias.

 

6) See näeb peegliselfidel lahe välja.

 

7) Popsocket tekitab paljudes huvi, sest see on veel Eestis üsna tundmatu asi. Sellega kaasnevad sõprade kadestavad pilgud ning küsimused "Mis see on?".

 

8) Telefoni akupangast laadides (kui popsocket on panga küljes), on seda hea mugav käes hoida.

 

9) Popsocketile saab midagi kirjutada (nagu näiteks piltidel instagrami konto nimi) või kleepida sellele ägedaid kleepse.

 

10) Popsocket on ka lahe "mänguasi", mida näiteks pastaka asemel plõksutada ja keerutada saab.

 

 

Kokkupandult on popsocketi paksus veidi vähem kui 7mm. Kahepoolne teip on korduvkasutatav ja ülitugev, lahtitulekuohtu ei ole.

 

Ühe popsocketi hind on 3 eurot, kui vajalik postiga saatmine, saab seda teha soovijale otse koju ja postikulu lisandub 0.65 eurot (65 senti)

Сообщить

Похожие объявления