Эстония

Скидки

Olev Subb картина " Натюрморт с яблоками " 1964

Номер объявления: 7014151

Olev Subb картина " Натюрморт с яблоками " 1964

1 599 €

Предложить цену

  • Количество 1 шт
  • Доставка Самовывоз, другой способ доставки
  • Оплата Наличные, банковский перевод
  • 83 € в месяц Купить в рассрочку
  • Местонахождение Tallinn
  • Добавлено 28.11.2017 12:49


OLEV SUBBI 
Natüürmort õuntega
1964 pastell, paber. Signatuuriga. 56x46, raamitud 

Maal on valminud kunstniku loomingulise karjääri  algusaastatel. Olemas Mai Levini ekspertiisiakt teose originaalsuse kohta.


Subbi omandas kunstihariduse ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal maali erialal. Neli aastat hiljem toimus kunstniku esimene isikunäitus. Eesti maalikunsti klassikute hulka kuuluv Subbi on olulisemate tunnustuste seas pälvinud Konrad Mäe medali ning Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. 

OLEV SUBBI
Olev Subbi sündis 1930. aastal Tartus. Ta omandas kunstihariduse ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal maali erialal. Neli aastat hiljem toimus kunstniku esimene isikunäitus. Eesti maalikunsti klassikute hulka kuuluv Subbi on olulisemate tunnustuste seas pälvinud Konrad Mäe medali ning Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Tõlgendanud isikupäraselt 1930. aastate eesti kunsti ainestikku ja motiive (inimene maastikus ja ruumis), saavutanud maalidel inimese ja looduse kooskõla. Üldhoiakult lüürilised teosed tuginevad nii vahetule kogemusele kui intuitsioonile. Koloriit on hele ja varjundirikas, kompositsioon vaba. Subbi on olnud järjekindlamaid akti viljelejaid. Kunstnik suri 2013. aastal.


Kasuta vōimalust soetada  Eesti kunsti !

Кредитный счет

Месячный платёж

83

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Сообщить

Похожие объявления