Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Syma x22w WiFi дрон с камерой

Номер объявления: 8849670

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Syma x22w WiFi дрон с камерой

52.99 €

  • Местонахождение Saue, Saue vald, Harjumaa
  • Добавлено 15.06.2019 12:16

Huvi korral lisainfoks kirjuta meile: info@nutiplaneet.ee või helista telefonil: 56 356 076 kui soovid kaupa käest kätte saada.

Võimalus osta järelmaksuga, uuri lisa meie e-poest

Kui soovid toote koht lisainfot või tellida kaupa läb pakiautomaadi, siis tee seda siit: https://nutiplaneet.ee/tootekategooria/droonid/

KÕIK PAKUTAVAD KAUBAD ON MEIE LAOS OLEMAS NING JÕUAVAD PARIMAL JUHUL OSTJANI JÄRGMISE PÄEVA HOMMIKUKS (Selleks tuleb ost vormistada lõpuni enne kella 13.00)! SAADAVAL VÄRVIVALIK, VAADAKE LISA E-POEST!

 

Droon sobib oma suuruse poolest lennutamiseks nii toas kui ka õues!

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Drooni sees olev baromeeter võimaldab kopteril automaatselt kõrgust hoida, mis omakorda muudab lennutamise märgatavalt lihtsamaks – drooni on kergem lennutama õppida ja jääb rohkem aega keskenduda manöövritele.

Lisaks on puldil spetsiaalne nupp, mille abil droon maandub

 

Komplekti kuulub:

Syma x22W quadkopter

Wifi HD kaamera

Pult

USB laadimisjuhe

varutiivikute komplekt (4 tk)

kasutusjuhend

3.7V 400mAh Li-poly Battery 

Lennuaeg: min. 5 minutit

Mõõdud: 14,2×14.2×3.1 cm

Puldi juhtimisulatus: c70 m

Сообщить

Похожие объявления