Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Большой дом Kivimäel (Nõmme)

Номер объявления: 2146910

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Большой дом Kivimäel (Nõmme)

Цена
279 000 €
Не содержит НДС 20%
Возможен торг
Добавлено
12.02.2013 12:40
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Kinnistu, kivimaja, valmis, renoveeritud, elamispind 170 m², kogupind 270 m², saun, boiler, dušš, wc ja vann eraldi, tahke kütus, põrandaküte, keskküte, vedel kütus, Internet, telefon, kaabelTV, garaazh, kombineeritud küte, kamin, tsentraalne vesi, konditsioneer, kanalisatsioon, parkimine tasuta, ühistransport, kõrvalhoone, panipaik, keldrikorrus, TV, terrass, garderoob, tööstusvool, mööbli võimalus, parkett, pesumasin, aiaga ümbritsetud, signalisatsioon, ümbruses eramud, teed heas seisukorras, naabrid kaugel, äärelinnas, mets lähedal. Müüa Nõmmel suurepärane ning omanäoline elamu koos kõrvalhoonetega. Talvel soe ja kuumal suvel meeldivalt jahe.
Kõrgete lagede- ja eritasapinnal asuvate valgusküllaste eluruumidega maja on projekteerinud arhitekt Tõnu Kull. Kahekorruseline omanäoline täissoklikorrusega kivimaja on ehitatud 1989. aastal. 1994. aastal on ehitatud juurde kasvuhoone ja kahekorruseline garaaž, mis mahutab kaks autot ja mille teisel korrusel on töötuba.
2007-2008. aastal teostatud remonttööde käigus soojustati kogu maja ulatuses vundament, osa katusealusest ja fassaadist ning tehti uus siseviimistlus. Lihtkrohvi, puidu, efektsete värvilahenduste, kaunite tapeetide, keraamiliste plaatide ning enamikes eluruumides kasutatud naturaalse tamme kilpparketi kasutamisega on saavutatud siseviimistluse terviklik lahendus. Köögi, esimese korruse kaminaesise ning aiapoolse suure terassi põrandal on ühesugune keraamiline plaat, mis sobitub kamina-, kasepuidust köögikappide-, integreeritud köögitehnika (keraamiline induktsioonplaatidega elektripliit, küpsetusahi, nõudepesumasin, õhupuhasti, külmkapp)- ja tammeliimpuidust töötasapinnaga. Köögis on õhksoojuspump, mis töötab ka konditsioneerina. Soklikorrusel on elektrikerisega saun, panipaigad, akumulatsioonipaagid ja lokaalse keskkütte katalaruum, kuhu pääseb nii sisetrepi kui ka eraldi välisukse kaudu. Katel töötab nii tahke-,elektri- kui ka õliküttel. Majal on kaks rõdu, terass ja kaks sissepääsu - tänavaküljelt ja garaaži ehk majapidamisküljelt. Täispuidust komekordse paketiga terassiuks on avatav ainult majast. Esimesel korrusel on säilitatud puidust kolmekordse raami ja klaasiga aknad. Teisel korrusel on valdavalt soojustatud alumiinium raamidel pakettaknad ja rõdude uksed.
Haljastusprojekti järgi haljastatud ja hooldatud kinnistu on optimaalse suurusega ja ümbritsetud aiaga. Autovärav ja garaaž on puldiga avatavad. Majast eraldi asuvas klaasist kasvuhoones saab kasvatada kogu vajamineva maitserohelise. Tegemist on optimaalse elupaigaga, kus on piisavalt tegevust, et harrastada tervet ja rohelist eluviisi.
Maja müüakse ilma piltidel oleva mööbli ja sisustuseta v.a. köögimööbel.