Eesti

Bose Acoustic Wave® Music System II, hõbe

500 €

  • Seisukord Uus
Tallinn

Bose Acoustic Wave® muusikasüsteem II , Silver

Tootekood : 352752-2300

Original 100%

Uus karbis , avamata pakendis , tehase garantii , vaata foto!

Ei tingi!

ainult Tallinnas käest kätte!

kui kuulutus on - kaup on!

NB! KUI SOOVID OSTA HELISTA !


 
Meie originaalne kompaktne muusikasüsteem on uus samm tehnoloogiast. Uus BOSE® digitaaltehnoloogia annab helile täiusliku kvaliteedi ja terviklikkuse, seda isegi kontsertheli valjuse juures.
Ülevaade
Meie parimat kõik ühes muusikasüsteemi on nüüdseks veelgi täiustatud. ACOUSTIC WAVE® muusikasüsteem on hõlpsasti kasutatav ja pakub kuulajale kõrgtehnoloogilist heli, kuna suuremate ruumide tarbeks on süsteemi muudetud funktsionaalsemaks ja mitmekülgsemaks.

Mitmeid auhindu võitnud helisüsteem
Kiidusõnu võitnud waveguide kõlaritehnoloogia trumbiks on võimsus. Heli võimsuse poolest ületab süsteem mitmete konkurentide suuremaid ja keerukamaid süsteeme. Täiesti uus Bose® digitaaltehnoloogia häälestab heli, luues täpse ja järjepideva muusika taasesituse ja seda isegi valjult mängides. Vokaalide ja muusikainstrumentide kõla on selgem ja ehedam. Tulemuseks on naturaalmuusikale lähedasem ja live-kontserdile sarnasem heli.

Kuulake seda siin ja seal
ACOUSTIC WAVE® II mängib CD-sid ja MP3 CD-sid ning kuulata saab ka FM/AM raadiot. Neile, kes tahavad muusikat omaette nautida, on olemas kõrvaklapiväljund, lisasisendid ja uuendatud infotabloo. Paljud lisad muudavad muusika kuulamise kodus ja reisil olles nauditavamaks. Süsteemi lihtne kasutada ja juhtimiseks on vaid krediitkaardi suurune pult.

Originaalne ACOUSTIC WAVE® muusikasüsteem muutis inimeste arusaama kvaliteetsest stereosüsteemist. Nüüd aga paneb uuenenud ACOUSTIC WAVE® muusikasüsteem inimeste arusaamad uuesti proovile ja seda heli tõttu, mis on live esitlusele lähedasem kui kunagi varem.

Kuulutuse number: 10622326

386 (+1 täna)
Lisatud: 09.12.2023 14:46
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt