okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Kodu Elva kesklinnas

Kuulutuse number: 9642445

Kodu Elva kesklinnas

129 000 €

Ei sisalda KM

Paku oma hinda

  • Taotle järelmaksu
  • Tube 6
  • Seisund Renoveeritud
  • Kogupind 130 m²
  • Korruseid majas 2
  • Maja materjal Puu
  • Asukoht Elva, Tartumaa
  • Lisatud 20.02.2020 21:13

Laenu või liisingu võimalus!

Vahetusvõimalus kinnisvara vastu!

KINNISTU

Mansardkorrusega elamu asub kesklinna läheduses asfaltkattega tänava päikeseküllasel kinnistul pindala 1405 m2. Registriosa nr 479004, katastritunnus 17006:001:0014, ehituregistri kood 104044717, kõrvalhoone 104044719

Elamu on ehitatud 1960ndatel ning renoveeritud 2011 ja 2014. aastal. Ehitusalune pind on 83 m2 ja hoone suletud netopindala on 130 m2.

 

Lisaks elamule asub kinnistul puukuur ja majandushoone, milles on ruum küttepuude hoiustamiseks, garaaž/töötuba ning pesuköök ja saun.

 

Viljapuuaias on palju erinevaid viljakandvaid õunapuid ( näiteks kuldrenett, martsipan, sügisjoonik, Paide taliõun, antoonovka, valge klaar) ja marjapõõsaid (punane sõstar, mustsõstar, karusmari, vaarikad). Samal ajal on kinnistul piisavalt vaba ruumi, et tegelda iluaiandusega ning kujundada kogu aed enda soovidest lähtuvalt või ehitada grillimaja või laste mängumaja.

 

Ümbruskonnas on eramud koos meeldivate naabritega ja toimib naabrivalve.

 

PLANEERING

Esimesel korrusel : 3 tuba, koridor, köök koos köögimööbliga, pesuruum koos WCga, esik, garderoob, sahver/panipaik koos keldrisse sissepääsuga. Kogu esimene korrus hiljuti renoveeritud, sh ehitatud uus pesuruum koos WCga

 

Teisel korrusel on 3 tuba, hall, panipaik, mida saab kasutada kogu aasta.

 

Maja all asub kelder, kus on ideaalne võimalus hoida hoidiseid ning mida vajadusel saab kasutada tööruumidena.

 

TEHNILINE INFO

Elamu on osaliselt renoveeritud ning on heas seisukorras. Tegemist on puitsõrestik konstruktsioonidel hoonega. Välisseinad krohvitud. Eterniitkatus. I korruse aknad vahetatud 2012.

Renoveerimise käigus on ehitatud uus pesuruum koos WCga ning ühendatud linna tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga.

Täielikult on uuendatud maja elektrisüsteemi peakaabel koos elektrikilbiga ja osaliselt on uuendatud majasisene elektrisüsteem.

Elamu I korrusel on ahiküte ja soojamüüriga pliit köögis. II korrusel on ahiküte. Pesemisruumis on elektriline põrandaküte. Kamina ehituse ja õhksoojuspumba paigaldamise võimalus.

 

ASUKOHT

Läheduses Maxima ning Kesklinna Konsumi kauplused ning bussipeatus.

Koolid ja lasteaed 10 minutilise jalutuskäigu kauguses.

Läheduses nii Arbi kui ka Verevi järv, staadion, Tartumaa Tervisespordikeskus, Elva Kultuurikeskus ning rongijaam.

Tartu linna piir on kõigest 18min autosõidu kaugusel.

Riia lennujaam 232 km (umbes 3 tunni) ja Läti Valka vähem kui tunnise autosõidu kaugusel.

Oleme huvitatud, et ostjale saaks sellest tore kodu ja seetõttu on võimalikud ERINEVAD VAHETUSVARIANDID kinnisvara, põllumaa või metsa vastu. Laenu ja liisinguvõimalus!

Võta julgelt ühendust ja tule vaatama!

Teata