okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Maja

Kuulutuse number: 9747075

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Maja

130 000 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 24.03.2020 16:10
Anija, Anija vald, Harjumaa
  • Tube 5
  • Seisund Renoveeritud
  • Korruseid majas 1
  • Maja materjal Muu materjal

Kevad käes, õige aeg mõelda maakodu peale turvalises elukeskonnas imearmsas Voose külas, eemal ülerahvastusest!
Loo endale ja oma lastele turvaline elukeskond eemal viirustest, naudi loodust! Lapsed saavad  õues mängida ilma piiranguteta.
Müüa Voose külas asuv maja, kaugus Tallinnast 45 km, Jägala jõest 600 meetrit, bussipeatuseni majast 100 meetrit. Mõnikümmend meetrit eemal asub Rahvamaja. Voose küla on esmakordselt mainitud 1241 aastal Taani hindamisraamatus. Voose küla on kvaliteetse elukeskonnaga, turvaline, looduslikult mitmekesine, kaunis, atraktiivsete puhke-ja turismivõimalustega, elujõulise kogukonnaga, arenev ja innovaatiline küla. Täpsem info küla ja külaseltsi tegemiste kohta on kättesaadav www.voose.ee
Maja on ehitatud aastal 1900 meiereiks, seoses sellega osal majast sälinud paksud vanaaegsed kiviseinad.
Majale on 2006.aastal väljastatud ehitusluba rekonstrueerimiseks. Tänaseks on alustatud maja renoveerimisega ja kohandamisega elamuks. Majale on paigaldatud uus katus, seinad on kaetud laudisega, uued aknad. Välisviimistluses on lõpetada tuulekastid, terassid , trepp.
Siseviimistluses on üks osa majast täiesti renoveeritud ja elamiskõlbulik. Maja köetakse õhksoojuspumba abil, samuti on olemas ka bullerjantüüpi ahi. Majas on korralik saun, milles paikneb kaks kerist(üks elektrilne, teine puudega köetav). Olemas on dushiruum. Majas on olemas ka ruum vannitoa ehitamiseks. Majal on ka korralik kelder, kuhu pääseb õuest eraldi uksest, sobib ideaalselt ka veinikeldriks, talvesaaduste hoiustamiseks vm.
Enamik mööblit jääb majja ehk siis tuleb boonusena kaasa. Aeda on rajatud kena istumisnurk, kus saab ka vihmase ilmaga grillida ja loodust nautida, lisaks on aias ka lõkkeplats ja ka laste mänguväljak.
Maja sobib aastaringseks elamiseks, kuid ka imearmsaks suvekoduks looduse keskel.
Kui sa tunned , et see maja sind kõnetab siis võta ühendust ,lähme vaatama.

hille.ije@arcovara.ee 

5533944

Teata

Sarnased kuulutused