okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

NPC PRO 9H

Kuulutuse number: 7187892

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

NPC PRO 9H

50 €

Tüki hind

Paku oma hinda

  • Kogus 29 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Sillamäe, Ida-Virumaa
  • Lisatud 16.01.2018 09:13

NanoUP NPC pro 9H on autodele ja mootorratastele mõeldud eriti tugev ja vastupidav nano-keraamiline kaitsekate. Katte saab kanda värvitud ja lakitud pindadele ning plastidele. Pikaajaline mõju kuni 12-24 kuud (olenevalt ilmastikutingimustest)

NanoUP NPC pro 9H on autodele ja mootorratastele mõeldud eriti tugev ja vastupidav nano-keraamiline kaitsekate. Katte saab kanda värvitud ja lakitud pindadele ning plastidele.

Omadused:

•Tugevdab pinda ja pakub lisakaitset väiksemate kriimustuste vastu.
•Tasandab väiksemad kriimustused.
•Muudab pinna tugevalt vett-tõrjuvaks ning kergesti puhastatavaks. Vesi satub pinnale rohkem kui 100 kraadise nurga all, mistõttu jääb pind kauemaks ajaks puhtaks.
•Tõstab oluliselt esile värvikihi värvuse ning annab sellele suurema läike. Ei seo tolmu.
•Kaitseb pinda keskkonnamõjude, näiteks hapete, leeliste (vastupidav pH2–pH13 vahemikule), teesoola ning UV-kiirguse eest. Samuti kaitseb see pinda vananemise eest ning tagab lisaks korrosioonikaitse.
•Kate peab vastu temperatuurimuutustele vahemikus -40–300 °C.
•Pikaajaline mõju kuni 12-24 kuud (olenevalt ilmastikutingimustest)

KASUTUSJUHEND:

1. Pinna ettevalmistamine. Kui auto on vahatatud, eemaldage vaha NanoUP Wax Remover’iga. Peske auto hoolikalt. Veenduge, et pinnale ei ole jäänud pesemisvahendeid (šampooni, plekieemaldajat). Parema tulemuse saavutamiseks on soovitatav kanda kate poleeritud autokerele. Pärast auto poleerimist tuleb see uuesti pesta. Veenduge, et auto osade vahelistesse avadesse ei ole vett jäänud. Järelejäänud vesi on soovitatav eemaldada suruõhujoaga. Mustus ja rasv on soovitatav eemaldada NanoUp Cleaner’iga.

2. Pinna katmine. Kaitsekihti ei tohi peale kanda otseses päikesevalguses. Sobiv temperatuur pealekandmiseks on 5–25 °C. Pealekandmisel kasutage komplektis olevaid nitriilkindaid. Hoidke pealekandmissvammi selle jäigast osast. Asetage pealekandmislapp (kiudlapp) pealekandmissvammi pehmele osale. Avage pudel ning tehke pealekandmislapp erinevatest kohtadest märjaks. Katke pind ühtlaselt; veenduge, et pinnale ei jäänud katmata kohti. Soovitatav on katta korraga 50×50 cm suurune pind. Kui temperatuur on üle 25 °C, katke väiksem pind. Ärge katke ühe kiudlapiga üle 1 m2 suurust pinda. Pind tuleb poleerida 20 sekundi jooksul pealekandmisest, kuna kate taheneb väga kiiresti. Kui pind puutub kokku veega tuleb see kohe puhastada ning kate uuesti peale kanda.

Jätkake katte pealekandmist 50×50 cm alade kaupa kuni autokere on täielikult kaetud. Pärast iga ala katmist poleerige see uuesti mikrokiudlapiga ning veenduge, et ükski koht ei jää poleerimata. Kui jääb mõni koht, mida ei saa kuidagi poleerida, kasutage poleerimispastat või 2000-6000 teralisusega liivapaberit. Puhastatud ala tuleb uuesti katta.

TÄHELEPANU! Pinda on soovitatav hoida 24 tunni jooksul üle 18 °C temperatuuril ning vältida kokkupuudet veega. Sõltuvalt keskkonnatemperatuurist taheneb kate täielikult 48–72 tunni jooksul.

Teata