okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Toimiv toidukoht Viljandis

Kuulutuse number: 9123977

Toimiv toidukoht Viljandis

14 500 €

Ei sisalda KM

Paku oma hinda

  • Taotle järelmaksu
  • Otstarve Toitlustus
  • Seisund Renoveeritud
  • Kogupind 105 m²
  • Korrus 1
  • Asukoht Viljandi, Viljandimaa
  • Lisatud 17.09.2019 20:06

Müüa täielikult toimiv toidukoht Viljandis, kus on olemas kogemustega kokk/teenindaja, kes on nõus tööd jätkama uue omanikuga. Toidukohas on väga palju nii kasutatud kui ka uut tehnikat.

Põhitehnika väärtused:

Uus jäätisemasin (1TK): 9000€

Uus sõõrikumasin (1TK): 4500€

Uus õhksoojuspump (1TK): 1450€

Uued konditsioneerid (3TK): 1300€

Samuti on toidukohas olemas 9 külmkappi/sügavkülmikut, kontaktgrillid, fritüürid, kebabi masin, nõudepesumasin, kassaaparaat, vaadiaparaat millel on kaasas vaaditünnid õlle ja siidriga, televiisorid, taldrikud/nõud- noad, kahvlid, pakendid ja palju muud. 

 Toidukoha asukoht on väga hea, sest selles piirkonnas liigub palju turiste, eriti suvel ürituste ajal. Personali ruumides on tehtud osaline renoveering ning juurde pandud riidekapid töötajate jaoks. Samuti on pandud uued tööpinnad. Toidukohaga tutvuma on võimalik tulla kokkuleppel. Kogu koha pind on 105m2 ja kõike seda valvab Securitas ning 3 kaamerat, mida on võimalik iga hetk jälgida igast kohast. Müügi põhjuseks on see, et olen noor gümnasist ja peale suve lõppu ei ole aega kooli kõrvalt toidukoha pidamisega tegeleda. Hetkel on müügihind 32 000€ kõikide asjadega, mis seal sees on. Juhul kui soovija ei vaja üleval nimetatud uusi asju, siis toidukoha hinnaks on 14 500€ ning olen kohustatud kõik need asjad kaasa võtma. NB! Kõik toidud ja joogid jäävad uuele omanikule, mis tähendab, et toidukohas toimetamisega saab võimalikult ruttu jätkata. Hinnapakkumised ja küsimused on oodatud!

Teata

okidoki
Kuulutused
Abi