Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Дом на Чудском озере

Номер объявления: 2422754

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Дом на Чудском озере

Цена
65 000 €
Не содержит НДС 20%
Возможен торг
Добавлено
01.06.2013 00:12
Местонахождение
Tartu

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Kinnistu, kivimaja, kinnine karp, ehitusjärgses seisukorras, kogupind 260 m², krunt 1,3 ha, köök 12 m², elektripliit ahjuküte, tööstusvool, ühistransport, kaev, panipaik, keldrikorrus, pakettaknad, naabrivalve, naabrid ühel pool, asulast väljas, teed heas seisukorras, Peipsi järv 1 000 m, mets lähedal, ümbruses eramud, tuhaplokk, kivi.
Hea asukohaga, tõeliselt hinge rahustav ja kaunis maakodu. Sobib turismi rajamiseks. Õu on hooldatud. Krundil on palju põlispuid. Maja asetus on nii, et terve päev on õepoolel päike. Siseruumidest on varjupoolel köök, päeva pool elutuba. Asub Tartu-Mustvee mnt. ääres. Asetseb külast teisel pool teed ja on seetõttu väga privaatne koht. Suvel kui puud on lehes ei paista teelt hoovi. Samas aga on turvaline koht, kuna on naabrivalve ja õue ligipääs sõidukiga puudub, piirab tõkkepuu.
Maja on soojustatud ja kaetud puitvoodriga, Majal on kivikatus. Plastikpakettaknad. Võimalik teise korruse väljaehitamine, kus siis lisanduks 3-4 tuba ja kaks rõdu ning trepihall. Mõlemal korrusel on WC (esimesel korrusel on valmis, teisele korrusele on torustik viidud, pott puudub). Maja on seest korras ja puhas. Suvel on võimalik seal suvitada. esimesel korrusel kolm tuba, esik, köök on valmis. Majas on uus pliit ja ahi. Elekter on rajatud (uued juhtmed), elekter töötab. Kanalisatsioon. Säilinud on vana võlvkelder, mis vajab ainult natuke kohendamist. Maja taga on oma tiik ja oja. Lähedal on bussipeatus, kauplused, kaunid Peipsi rannad (privaatne rand otse läbi küla), Kallaste linn 1km, kus on ka ilus liivarand ja kauplused, Alatskivile on ca 6 km. Mustveesse ka ca 6 km. Kui meeldib, TEE OMA PAKKUMINE!