Eesti

Kuulutuse kategooria: > >

Mõlkide eemaldamine ilma värvimiseta

Kuulutuse number: 2518641

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Mõlkide eemaldamine ilma värvimiseta

Hind
Määramata
Kogus
1 tk
Saab tingida
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Tagastamine
Ei võeta vastu
Lisatud
18.07.2013 22:41
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

Snatch (1)

100% positiivset kommentaari

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

 

DentCar OÜ osutab sõiduki kerel olevate mõlkide eemaldamise teenuseid, vajaduseta värvida kahjustatud kohti! Kasutatakse vaid USA ja Euroopa professionaalset seadmestikku.

Sõiduki kereelementidel mõlkide tekkimine on selle omaniku jaoks väga ebameeldiv sündmus, kuna see tingib kosmeetilise remondi vajaduse. Sattudes rahe või jääpurikate alla, märgates huligaanide poolt pudelitega tekitatud mõlke, kui sõiduk ei seisa garaažis. Arvestades remondi hinda ja selle läbiviimise ebapraktilisust vaid ühe defekti tõttu, samuti riski tõttu, et parandatud ja värvitud ala hakkab sõiduki üldfoonil välja paistma. Seetõttu hakati täna tõsiselt vaatlema mõlkide eemaldamise võimalust ilma värvimiseta. .

Mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta teostatakse saksa spetsialistide poolt väljatöötatud tehnoloogiate alusel - kere metallelementide koldeleidude väljatõmbamine erialase aparatuuriga. Metoodikat põhjendatakse järgmiselt: vigastava faktori mõjul painduvad metalldetailid selle jõu suunas. Metall deformeerub, kaotades oma elastsed omadused ja kindluse piiratud alal. See võimaldab teostada mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta,kuna sellist metallmaterjali võib viia endisesse asendisse, andes sellele jõu, mis on suunatud vastupidises suunas vigastatud faktorile. Seejuures ei kannata sõiduki värv, kuna see ei ole elastne materjal, mis võimaldab eemaldada mõlgid ilma teatud ala värvimiseta.

Värvimiseta mõlkide eemaldamise eelised:

Detaili ei värvita ja enamjaolt maha ei võeta. Värv ei ole oluline.

• Meie autoteeninduse spetsialisti kõrge kvalifikatsioon võimaldab teostada mõlkide kvaliteetset, kõrgtehnoloogilist eemaldamist ilma värvimiseta. Seejuures tagame, et sellisel meetodil ei ole puuduseid värvi kokkusobivuses autokere vigastatud ja puutumatute osade vahel.

Remondi aeg.

• Tasandamisprotsessi kõrge kiirus annab sõiduki omanikule võimaluse võtta oma sõiduk tagasi juba samal päeval, kui ta pöördus meie servisesse. Mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta teostatakse piiratud aja vältel: sõltuvalt vigastuste mahust, moodustab vigastuste kõrvaldamiseks minev aeg 30 minutist kuni 3 tunnini.

Edasise värvimiseta mõlkide eemaldamise hind on odavam, kui seda värvida!

• Kahtlemata pole alati võimalik tööl kõrgtehnoloogilise, teatud mõõtusid omava seadmestikuga ligi pääseda kere kahjustatud alale. Sel juhul teostatakse mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta mitmes etapis: kere koostisosade lahtivõtmine ja vigastatud kohta adekvaatne juurdepääsemine, mille järgselt tasandatakse vigastatud detailid. Sel juhul alaneb meie autuservises oluliselt töö kiirus, hind aga tänu sõiduki lahtivõtmise täiendavatele manipulatsioonidele - kasvab.

Ootame teid! Kõrvaldame teie sõidukilt silmale ebameeldivad defektid!

www.dentcar.ee

https://www.facebook.com/pages/Dent-Car-O%C3%9C/154053631450948

KONTAKT
 

DentCar OÜ

Asukoht: Tallinn. Pärnu mnt 240G.

Telefon: +(372)58017880

Samuti võite vigastuse hindamiseks saata foto e-mailile.
e-mail: andreigorov@gmail.com