okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Tahmafiltri eemaldamine

Tahmafiltri eemaldamine

Kuulutuse number: 2962154

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Tahmafiltri eemaldamine

Hind määramata

Paku oma hinda

  • Kogus 1 tk
  • Kohaletoimetamine Järeletulemine, post, Omniva, SmartPOST, muu kohaletoimetamise viis
  • Maksmine Sularahas, ülekandega, täpsemalt kirjelduses
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 13.05.2018 23:10

Pakume DPF(diesel particulate filter)või FAP(filtre à particules) ehk tahmafiltri eemaldamist füüsiliselt ning DPF funktsioonide ümberprogrameerimist  mootori juhtarvuti tarkvarast.

Iga sõiduki mootori juhtploki töödeldakse individuaalselt mitte ei kasutatta universiaalseid emulaaatoreid.

Alati on vajadusel võimalik taastada sõiduki algsed seaded, mida säilitame oma andmebaasis.

Heitgaasid jäävad ÜV normi piiresse.
 
Tahmafiltri ummistumise põhjused:
Sagedaste lühikeste linnasõitude ajal ei jõua tahmafilter piisavalt kuumaks minna. Automaatse regenereerimise käivitamiseks tuleb sõita pikemat aega maanteel. Linnas liigeldes ei toimu regenereerimist üldse või toimub vaid osaliselt ebapiisavalt kuumas filtris. Regenereerimise protsessi võib pidurdada ka rikkis mootor. Tahm aga koguneb jätkuvalt filtrisse ja selle eemaldamine muutub keeruliseks.
 
Probleemidest tahmafiltriga annavad märku järgmised tunnused:
 -mootori võimsuse vähenemine
-regulaarselt tekkiv heitgaasi suitsusus
-kõrgenenud kütusekulu
-tühikäigu ebastabiilsed pöörded
-õli taseme tõus mootoris
-ebaloomulik, sisisev heli mootori töötamise ajal
-DPF-filtri kujuline märgutuli armatuurlauas

Probleemi tõhus lahendus
 
Kas filtri vahetus margiesinduses? Sellisel juhul peab arvestama kahe asjaoluga: kõrge hind ja garantii puudumine, et uus filter töötab efektiivselt vähemalt 100 tuhat km. Sunnitud regenereerimise käivitamine tehasediagnostika abil füüsiliselt kulunud tahmafiltri puhul on mõttetu tegevus. Tahmafiltri eemaldamine toimib vaid koos programmi eemaldamisega, mis nõuab mootori juhtprogrammi muutmist tahmafiltrita töötamise režiimile. Seepärast ei tasu filtrit välja lüüa ilma DPF-funktsiooni väljalülitamiseta mootori juhtimisploki programmis.

Euro 4 standardile vastavate turbodiiselautode väljalaskesüsteemis on tavaliselt kolm andurit: temperatuuri-, hapniku- ja diferentsiaalrõhuandur. Kui mootori juhtplokk avastab häiret segumoodustuse kontrollsüsteemi ükskõik millise komponendi – hapnikuanduri, kulumõõturi, EGR-süsteemi, kütusetaseme anduri, reagendi (karbamiidi) taseme anduri ja mõnede teiste – töös, muutub tahmafiltri regenereerimine võimatuks. Reeglina aktiveerub sellistel juhtudel mootori avariitöörežiim (armatuuris hakkab põlema hoiatustuli, mootoril kaob jõud, maksimaalsed pöörded langevad 2500-3000 minutis, tõuseb kütusekulu ja suureneb heitgaasi suitsusus). Oluline on märkida, et arvukad tahmafiltri regenereerimise ebaõnnestunud katsed ei möödu jäljetult. Regenereerimise protsessi käigus ei põle rikastatud küttesegu lõplikult ära ning osa põletamata kütust satub mootoriõlisse, vedeldades seda. Aegamööda on võimalik näha, et õlitase on ületanud maksimummärgi. See vähendab õli määrde- ja kaitseomadusi ning lisaks sellele jookseb vähese viskoossusega õli kergemini tihendite vahelt läbi ja selle leket võib avastada väga ootamatutes kohtades. Õli sattumine interkuuleri sisse ja siis surutud õhuga mootori silindritesse võib aga kutsuda esile kontrollimatu põlemise protsessi mootori füüsilise hävimiseni välja.
 
Millised on tahmafiltri eemaldamise eelised?
 
-sarnaste probleemide puudumine tulevikus
-mootori võimsuse taastumine
-keskmise kütusekulu vähenemine
-tahmafiltriga autodele mõeldud kallite mootoriõlide kasutamise vajaduse puudumine
-reagentide kasutamise vajaduse puudumine (AdBlue, EOLYS jt)
-eemaldamine on mitu korda odavam kui uue filtri ostmine, mille eluiga on meie tingimustes ekspluateerides oluliselt lühike
 

Kokkuleppel osutame teenust ka õhtuti ja nädalavahtusel.

Teata

okidoki
Kuulutused
Abi