okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Zinzino LeanShake Strawb, Berry and Shoco Kehakaalu Kontrol

Kuulutuse number: 9288688

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Zinzino LeanShake Strawb, Berry and Shoco Kehakaalu Kontrol

90 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 08.11.2019 12:13
Tartu

kOMPLEKTIS ON LeanShake, 960 g x 1 + ZinoBiotic x 1 

Maasika maitselised, võib teha veega ja väherasvase piimaga.

Zinzino LeanShake on maitsev ja tervislik toiduasendaja kehakaalu alandamiseks. See aitab kaotada keharasva ja kasvatada lihaseid ning mõjub samas soodsalt mikrobioomile ja soolestiku tervisele.

Leanshake sisaldab rohkelt proteiini ja kiudaineid ning vitamiine, mineraale ja mitmeid teisi toitaineid. Leanshake ei sisalda gluteeni ega soja, see on väga madala glükeemilise indeksiga/koormusega ning selles on kasutatud üksnes looduslikke lõhna- ja maitseaineid. Valikus on maitsvad šokolaadi ja maasikamaitselised segud.

PEAMISED EELISED

Vähendab kaalu

Kasvatab lihaseid

Parandab soolestiku tervist

Väga madala glükeemilise indeksi/koormusega

Kõrge valgusisaldusega kontsentraadi, vadakuvalgu isolaadi ja kollageeni peptiididega

Rohke kiudainesisaldusega Zinobiotic kiudaineseguga

231 kcal portsjoni kohta

Looduslikud magustajad, lõhna- ja maitseained

Gluteenivaba

Sisaldab 25 vitamiini ja mineraali
 

KVALITEET + SÜNERGIA = TULEMUSED

eanShake on tehtud parimatest saadaolevatest valkudest, kiudainetest, rasvhapetest, vitamiinidest ja mineraalidest, et kindlustada kaalulangetamisel
ja sportmisel optimaalsed tulemused.

ALANDAGE KAALU

LeanShake on toiduasendaja, mis on mõeldud ühe või mitme toidukorra asendamiseks päevas, et alandada1või säilitada2 kehakaalu. Selle toitva segu koostisesse kuuluvad parimad saadaolevad toitained: kvaliteetsed valgud, viis tüüpi kiudaineid, mitmesugused rasvhapped ja 25 eri vitamiini ja mineraali. See varustab keha kõigi vajalike toitainetega, kuid annab vähem kaloreid kui tavapärane eine.

KASVATAGE LIHASEID

Valgud aitavad kasvatada treenimisel lihasmassi. LeanShake koostises on parimad valgud, mis on saadaval. Mitmetel koostises olevatel mineraalidel6
ja ka mõnedel vitamiinidel on lihaste talitlust soodustav toime, nagu kinnitavad heaskiidetud tervisealased väited7. LeanShake sobib ka kergeks
eineks enne või pärast füüsilist koormust.

TURGUTAGE SOOLESTIKKU

LeanShake koostises on samasugused kiudained nagu ZinoBiotic tootes. Need stimuleerivad heade bakterite kasvu jämesooles. Head bakterid vajavad kiudaineid kui toitu oma tervise säilitamiseks ja vähem soodsate bakterite väljatõrjumiseks. Head bakterid osalevad mitmesugustes organismi olulistes protsessides, nagu näiteks seedimata toidu kääritamine, vitamiinide tootmine ja immuunsüsteemi harimine. Soolestiku tervisest sõltub ka meie keha tervis.

 

ZinoBiotic

Segu viiest looduslikust kiudainest, mis kiirendavad jämesooles ainevahetust, toetavad heade bakterite kasvu, parandavad soolestiku funktsioone, vähendavad puhitustunnet ning tasakaalustavad kolesteroolitaset.

ZinoBiotic on hoolikalt kombineeritud segu viiest looduslikust kiudainest1. Kiudained, mille metabolism toimub käärsooles (jämesooles), aitavad kaasa tervislike soolebakterite kasvule.

ZinoBiotic aitab ennetada veresuhkru taseme järsku tõusu toidukordade järel2 ning hoida tervislikku kolesteroolitaset3. Kiudained soodustavad seedimist4, tekitavad kiiremini täiskõhutunde ning aitavad vältida gaaside teket.

Peamised eelised:

  • Tõhus kiudainesegu1
  • Soolestiku hea tervis
  • Tasakaalustatud kolesteroolitase3
  • Stabiilsem veresuhkrutase2
  • Tõhusam ja korrapärasem seedimine4
  • Tasakaalus mikrobioom
  • Puhtamad sooled5 

Teata