okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein 450g

Kuulutuse number: 9365370

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein 450g

12 €

  • Lisatud 30.11.2019 16:54
Tallinn

Muscle Building Whey Protein Powder

24g of Whey Protein with Amino Acids for Muscle Recovery and Growth

450g

Servings 14-15

Delicious Strawberry,Vanilla Ice Cream,Double Rich Chocolate

Kõik kaubad on paigas

Olen Kristiine Keskuse lähedal

info +372 55687662

Müüdud miljoneid eksemplare üle kogu maailma!

Alates proteiinilisandite algusajast on Optimum Nutrition 100% Whey olnud järjepidevalt USA-s ja tõenäoliselt kogu maailmas enim ostetud proteiinilisandiks. Järgnevalt nihutab Optimum Nutrition niigi kõrgeks seatud latti veelgi kõrgemale, tuues välja 100% Whey Protein uuendatud kolmanda generatsiooni versiooni – 100% Whey Gold Standard.

Milles peitub ON (Optimum Nutrition) 100% Whey Gold Standard jätkuva edu saladus?

ON 100% Whey Protein (nüüd Gold Standard) aastatepikkuse edu saladus seisneb selles, et ON pakub seda, mida kliendid tahavad, mitte seda, mida endal hea ja mugav (loe odav) toota on. Ja mida kliendid reeglina tahavad? Ilmselt ikka seda, et toode oleks suurepärase kvaliteedi ja taskukohase hinnaga.

Kvaliteet:

Nagu oma eelkäijad, nii sisaldab ka 100% Whey Gold Standard Optimum Nutritionile ainulaadset erineva töötlusastmega proteiinilisandite vorme: Hüdrolüüsitud Vadaku peptiidid, Iioonivahetusmeetodil saadud Vadaku Isolaat, Mikrofiltreeritud Vadaku Isolaat, Vadakuvalgu konsentraat.

100% Whey Gold Standard tagab rohkem vadaku isolaate – puhtaima ja kalleima töötlusastmega vadakuvalgu vorm.

Kõrgem valguprotsent – nüüd sisaldab iga 100% Whey Gold Standard lausa 24g valku igas annuses.

Kiirem imendumine – toode on kõrgeima HydroWhey osakaaluga, mis tähendab veelgi kiiremat imendumist.

Nüüd sisaldab Whey Gold Standard laktaasi ja Aminogen® seedeensüüme veelgi paremaks imendumiseks ja sobib seetõttu ka laktoositalumatusega inimestele.

ON 100% Whey Gold Standard on loodud lahustuma lihtsalt ja täielikult kõigest mõne lusikatõmbega.

Iga mõõdulusikatäis toodet sisaldab üle 4 grammi glutamiini ja lausa 5 grammi BCAA aminohappeid!

Iga annus tagab isegi veelgi enam madala, keskmise ja kõrge molekulaarmassiga bioaktiivseid vadakuvalgu mikroosakesi kaasaarvatud Alfa-laktalbumiin, Glükomakropeptiidid, Beeta-laktoglobuliin, Immunoglobuliin G, Laktoferriin, Laktoperoksidaas ja teisi kasvufaktoreid.

Lisavarustus:

Käesoleva tootega on meil heameel täiesti tasuta kaasa anda teadmine, et toode on USA-s ja tõenäoliselt kogu maailmas viimased 5 aastat järjepidevalt enimmüüdud proteiinilisandiks (enamasti ka enimmüüdud tooteks). Selles veendud, kui avad internetis suvalise veebipoe ja järjestad tooted müüdavuse alusel pingeritta!

Juhised kasutamiseks:        
                                 
Blender - Lisa 1 mõõtlusika täis ON 100% Whey Gold Standard´it blenderisse, lisa 180-230 ml oma lemmik jooki. Sule kaas ja mikserda 20-30 sekundit. Lisa 2-3 jääkuubikut ja mikserda veel 30 sekundit. Segule võid lisada ka oma lemmik puuvilja, pähklivõid, jogurtit, riivitud kookospähklit või muid lisandeid koos jääkuubikutega.         

Šeiker - Täida šeiker 180-230 ml oma lemmik joogiga. Lisa 1 mõõtlusika täis ON 100% Whey Gold Standard´it. Sule šeiker ja šeigi 25-30 sekundit. Naudi!                                                            

Klaas ja lusikas - Lisa 1 mõõtlusika täis ON 100% Whey Gold Standard´it  pikka klaasi. Lisa 180-230 ml oma lemmik jooki. Sega lusikaga 20 sekundit või kuni pulber on segunenud.

Teata

Sarnased kuulutused