okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Syntrax Matrix 5.0 Protein 2,27 kg

Kuulutuse number: 9288209

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Syntrax Matrix 5.0 Protein 2,27 kg

35 €

  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 08.11.2019 09:42

Extreme Multi Whey Mega Blend!

5-Stage Whey Protein That Supports Muscle Growth & Maintenance

2,27 Kg

Servings 76

Simply Vanilla,Strawberry Cream,Milk Chocolate,Cookies and Cream

Kõik kaubad on paigas

Olen Kristiine Keskuse lähedal

info +372 55687662

Universaalne valgusegu

·      Denatureerimata vadakuvalk
·      Mitsellaarne kaseiin ja munaalbumiin
·      Anaboolsed ja antikataboolsed valgud
·      Garanteeritult parima maitsega valk
·      Glutamiini peptiidid
​·      Kohese segunemisega

Järk-järgulise vabanemisega anaboolsed valgud koos glutamiini peptiididega!

Probleem: Kahekilosed madalakvaliteetse valgu tünnid, mis sisaldavad rasva tekitavat maltodekstriini, on kohutava maitsega, vajavad korralikuks segamiseks blenderit ja sisaldavad vaid ühte kiiretoimelist valku.  Kahtlemata on enamus neid "kahekiloseid" odavad, aga kes tahaks alla kugistada päevast päeva midagi sellist, mis pole ei maitsev ega kasulik?

Lahendus: Matrix 5.0. Mitmeid aastaid formuleeritud Matrix 5.0 lahendab kõik teisi "kahekiloseid" valke puudutavad probleemid. Mis kõige tähtsam, hoidsime täiesti eemale odavatest madalakvaliteetsetest valguallikatest nagu denatureeritud naatrium- ja kaltsiumkaseinaat. Teadsime, et selleks, et olla parimad, peame kasutama vaid kõrgeima kvaliteediga denatureerimata valguallikaid nagu ultrafiltreeritud vadakuvalk, ultrafiltreeritud piimavalk, denatureerimata munaalbumiin ja glutamiini peptiidid. Tootmine on kallim, kuid see on seda tulemust väärt. Need valgud pole ainult maitsvad, vaid ka nende mõjule üldisele tervislikule seisundile ja võimele kasvatada keha kudesid ning toetada protsesse pole võrdset.

Teadsime, et selleks, et luua parimat "kahekilost" valku turul, peame tegema midagi veel enamat. Otsustasime et ei lepi vähemaga kui parima maitsega turul. Peale lugematut hulka katsetusi, jõudsime kahe maitseni, mille kasutamine on puhas ekstaas: lihtne vanilje ja perfektne šokolaad. Probleemi lõpplahenduseks on fakt, et Matrix 5.0 on täielikult instantiseeritud, seega seguneb iga mõõtlusikatäis su lemmikjoogis täielikult. Ei mingeid vastikuid klimpe või kööki määrivaid blendereid. Matrix 5.0 puhul vajad ainult lusikat!

Soovitatud kautamine: Sega üks mõõtlusikatäis Matrix 5.0 250 ml vee või piimaga. Madalama valguvajaduse korral võib kasutada 1 mõõtlusikatäit 125 ml vee või piimaga. Arvesta lisakaloreid piimaga tarbides. Kasuta Matrix 5.0 kaks või kolm kordad päevas vastavalt valguvajadusele. Pea meeles, et parimad ajad valgu tarbimiseks on kohe peale ärkamist, peale intensiivset treeningut nagu näiteks jõutreening ning enne magamist. Matrix 5.0 seguneb koheselt ka lusikaga segades ning on suurepärase maitsega ... GARANTEERITUD!

Teata

Sarnased kuulutused

okidoki
Kuulutused
Abi